ଫୁଟବଲ୍‌ ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ଚଢ଼ିଗଲା କାର୍‌, ତା’ପରେ…

ଭୁବନେଶ୍ୱର (ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): କଥାରେ ଅଛି, ରଖେ ହରି ମାରେ କିଏ। ଏହି ଉକ୍ତିଟି ଏଠାରେ କହିବାର କାରଣ, ସୋଶାଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍‌ ହୋଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ୭ ବର୍ଷର ଛୁଆ ଉପରେ କାର୍‌ ଚଢ଼ି ଚାଲିଯିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଜୀବିତ ରହିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି।

ଏହି ଭିଡିଓଟି ମୁମ୍ବାଇର ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। କିଛି ପିଲା ରାସ୍ତାରେ ଫୁଟ୍‌ବଲ୍‌ ଖେଳୁଥିବାବେଳେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି ଏବଂ କାର୍‌ ଚଢ଼ିଯିବା ସତ୍ୱେ ପିଲାଟି ସୌଭାଗ୍ୟକ୍ରମେ ଅଘଟଣରୁ ବର୍ତ୍ତି ଯାଇଛି।
boy2

ଭିଡିଓଟିକୁ ଭଲରେ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରନ୍ତୁ। କିଛି ପିଲା ଏକାଠି ଫୁଟବଲ୍‌ ଖେଳୁଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ଏହି ୭ ବର୍ଷର ପିଲାଟିର ଜୋତାର ଲେସ୍‌ ହଠାତ୍‌ ଖସିଯାଇଛି ଏବଂ ସେ ତଳେ ବସି ପଡ଼ି ଜୋତାର ଲେସ୍‌କୁ ବାନ୍ଧିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି। ଠିକ୍‌ ଏହି ସମୟରେ ଜଣେ ମହିଳା ପାଖରେ ଥିବା ନିଜର କାର୍‌ ଷ୍ଟାର୍ଟ କରୁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ  ପିଲାଟି  ତାଙ୍କ କାର୍‌ର ଠିକ୍ ପାଖରେ ବସି ଲେସ୍‌ ବାନ୍ଧୁଛି ବୋଲି ସେ ଦେଖିପାରୁନାହାନ୍ତି।
ଏହାପରେ ଦେଖନ୍ତୁ, ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ନିଜ କାର୍‌ ଚଳାଇ ପିଲାଟି ଉପରେ ଚଢ଼ାଇ ଦେଉଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସୌଭାଗ୍ୟବଶଃତ ପିଲାଟି କାର୍‌ର ମଝିରେ ରହିଯାଉଛି ଏବଂ ପରେ କାର୍‌ଟି ଗଲା ପରେ ସେ ଉଠି ପଡ଼ି ପୁଣି ବଲ୍‌ ଧରି ଦୌଡ଼ୁଛି। ତେବେ ପିଲାଟିର ଅନ୍ୟ କୌଣସି କ୍ଷତି ହୋଇଛି କି ନାହିଁ, ତାହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଜଣାପଡ଼ିନାହିଁ।  ଏହି ସମସ୍ତ  ଦୃଶ୍ୟ ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ୍‌ ହୋଇଛି।

 

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଟିଆରପି ସ୍କାମ୍: ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ନେଇ ସଫେଇ ଦେଲେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ

ଦାଢ଼ି ରଖିବାରୁ ପୁଲିସ ଅଧିକାରୀ ନିଲମ୍ୱିତ

ତୁମ ମା’ଙ୍କୁ କୁହ ମୋତେ ଭୁଲିଯିବେ !

ଦେଶରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ହେଙ୍ଗୁ ଚାଷ

କିଆରା ଚାହାନ୍ତି ହ୍ରିତିକ୍, ଆଦିତ୍ୟ କେବେ ନ ଗାଧାନ୍ତୁ

ଫଙ୍ଗଲ୍‌ ଇନ୍‌ଫେକ୍‌ସନ୍‌ ପାଇଁ ଭଲ ଲେମ୍ୱୁ ମଞ୍ଜି

ବିପଦ ଆଣିଛି ମେସିନ୍, ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷରେ ଯିବ ୮.୫ କୋଟି ଚାକିରି!

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନଙ୍କ ମା’ କହିଲେ ଏମିତି…

ଦେଶର ତୃତୀୟ ପ୍ରଦୂଷିତ ସହର ଲକ୍ଷ୍ନୌ

ଜମ୍ମୁ କଶ୍ମୀରରେ ବଦଳିଲା ପଞ୍ଚାୟତ ରାଜ୍ ଆଇନ୍, କେନ୍ଦ୍ର କହିଲା ଏବେ ଲୋକଙ୍କ ହାତରେ କ୍ଷମତା

ପାଲଘରରେ ସାଧୁଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ମାମଲା, ଆଉ ୨୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ସିଆଇଡି

ପୂଜା ବଜାରରେ ଗାଡ଼ି କିଣିବାକୁ ଅଫର ମାଳମାଳ, କ’ଣ ଭାବୁଛନ୍ତି?