ସଂସଦରେ ବଲିଉଡ୍ ଝଡ଼, ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଟାର୍ଗେଟରେ କଙ୍ଗନା ଓ ରବି କିଶନ୍

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବଲିଉଡ ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କକୁ ନେଇ ସଂସଦର ମୌସୁମୀ ଅଧିବେଶନରେ ଝଡ଼ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ସୋମବାର ଲୋକସଭାରେ ବିଜେପି ସାଂସଦ ତଥା ଅଭିନେତା ରବି କିଶନ୍ ମୁମ୍ବାଇ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀର ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉତଥାପିତ କରିଥିଲେ। ମଙ୍ଗଳବାର ରବି କିଶନଙ୍କ ନାଁ ନ ନେଇ ରାଜ୍ୟସଭାରେ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ସାଂସଦ ତଥା ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି।

ସାଂସଦ ବଚ୍ଚନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଚ୍ରୀରୁ ସଂସଦକୁ ଆସିଥିବା ଜଣେ ମାନ୍ୟବର ସାଂସଦ ସୋମବାର ଲୋକସଭାରେ ବଲିଉଡକୁ ‘ଗଟର୍’ କହିବା ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ ଏବଂ ସଂପୃକ୍ତ ସାଂସଦଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ ସେ ସହମତ ମୁହନ୍ତି। ଏପରିକି ସଂପୃକ୍ତ ସାଂସଦଙ୍କୁ ଏଭଳି କହିବାରୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ବାରଣ କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟସଭାରେ ଜୟା ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି। ଜୟାଙ୍କ କହିବା କଥା ଯେ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କିଛି କଳାକାରଙ୍କ ଆଚରଣ ପାଇଁ ସାରା ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀକୁ ନିନ୍ଦିତ କରି ଆକ୍ଷେପ କରିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ। ଏହା ପରେ ଜୟା ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରି କହିଥିଲେ ଯେ କିଛି କଳାକାର ଯେଉଁ ଥାଳିରେ ଖାଉଛନ୍ତି, ସେହି ଥାଳିକୁ ଗୋଇଠା ମାରୁଛନ୍ତି। ଯେଉଁ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀକୁ ଆସି ସେମାନେ ସଫଳତା ଓ ଲୋକପ୍ରିୟତା ପାଇଛନ୍ତି ସେହି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ବିରୋଧରେ ଏଭଳି ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର ନକରିବାକୁ ସେ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ।

ଜୟାଙ୍କ ଏଭଳି ପ୍ରତିକ୍ରିୟାର ତୁରନ୍ତ ପାଲଟା ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାଣାଓ୍ୱତ୍। କଙ୍ଗନା ଟୁଇଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ମୋ ସ୍ଥାନରେ ଆପଣଙ୍କ ଝିଅ ଶ୍ୱେତା ଥାଆନ୍ତେ ଅବା ଆପଣଙ୍କ ପୁଅର ମୃତଦେହ ଝୁଲିଥାନ୍ତା, ତେବେ ହୁଏତ ଆପଣ ଏପରି କହି ନଥାନ୍ତେ।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ

ରାଜ୍ୟସଭା ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ହରିବଂଶଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅବିଶ୍ୱାସ ପ୍ରସ୍ତାବ ଖାରଜ

ହଙ୍ଗାମା କରି ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ ହେଲେ ରାଜ୍ୟସଭାର ୮ ସାଂସଦ

୨୧ ସେପ୍ଟେମ୍ବର, ସୋମବାର: ପରିଶ୍ରମ ଅନୁସାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ

ନେପୋଟିଜିମ୍ ପାଇଁ କିଏ ଦାୟୀ? ଜବାବ ରଖିଲେ ନଓ୍ୱାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକି

କଥା ଦେଇ କଥା ରଖିଲେ, ନମିତାଙ୍କୁ ଜଗନ୍ନାଥ ଭଜନ ଗାଇବାର ସୁଯୋଗ ଦେଲେ ବର୍ଷା

ଆସୁଛି ‘ଫେଲୁଦା’, କମ୍‌ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ଅଧାଘଣ୍ଟାରେ ହେବ କୋଭିଡ୍ ଟେଷ୍ଟ୍

ରାଜ୍ୟରେ ୪,୩୩୦ ନୂଆ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ: ଖୋର୍ଦ୍ଧାରେ ସର୍ବାଧିକ, କଟକରେ ୫୦୦ରୁ ଅଧିକ

୨୦ ସେପ୍ଟେମ୍ବର, ରବିବାର: ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାଜିତ ହେବେ

ଅନୁରାଗ କଶ୍ୟପଙ୍କ ନାମରେ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଅଭିଯୋଗ

କରୋନାରେ ପ୍ରଭାବିତ ୧୦ ରାଜ୍ୟ ମଧ୍ୟରେ ଓଡ଼ିଶା

ଆକବରଙ୍କ ମନ୍ତ୍ରୀ ତୋଡରମଲ୍ଲ ଥିଲେ ଓଡ଼ିଶାର ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ!