ଏରାଗୁଲା ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ପାଖରୁ ମିଳିଲା ହୀରା ହାର

ଭୁବନେଶ୍ୱର (ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଏରାଗୁଲା ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ପାଖରୁ ମିଳିଲା ହୀରା ହାର। ଭୁବନେଶ୍ୱର କମିଶନରେଟ୍‌ ପୁଲିସ୍‌ ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ୮ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ସହିତ ଲକ୍ଷେ ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା, ଦୁଇଟି ବାଇକ୍‌, ୧୨ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଓ କାର୍‌ ଗାଚ ଭଙ୍ଗା ଯନ୍ତ୍ର ଜବତ କରିଛି। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଭୁବନେଶ୍ୱର ଡିସିପି ପ୍ରତୀକ ସିଂହ।

ଭୁବନେଶ୍ୱର ଡିସିପିଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ନେଲୁର ଜିଲ୍ଲାର। ଏରାଗୁଲା ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ନାଁରେ ପରିଚିତ। ଏମାନଙ୍କ ଗ୍ୟାଙ୍ଗରେ ୮ ଜଣ ଲେଖାଏଁ ରହୁଥିଲେ। ସାଧାରଣତଃ ଏମାନେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଭିତରେ ଗ୍ରାହକ ହୋଇ ବସୁଥିଲେ। ଟଙ୍କା ଉଠାଇବାକୁ ଆସିଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ନିରିଖି ଦେଖୁଥିଲେ। ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଉଠାଥିଲେ, ସେମାନଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରୁଥିଲେ। କାହାର ବାଇକ୍‌ର ଡିକି ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟି ନେଉଥିଲେ ତ ଆଉ କାହାର କାର୍‌ କାଚ ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟୁଥିଲେ ବୋଲି ଡିସିପି କହିଛନ୍ତି।

ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ନାଁରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର, ଖାରବେଳନଗର ଓ ଜଟଣୀରେ ୪ଟି ମାମଲା ରହିଛି। ଏହାଛଡ଼ା କଟକ ଜଗତପୁରରେ ମଧ୍ୟ ଗୋଟିଏ କେସ୍‌ ରହିଛି। ଏମାନେ ମୁଖ୍ୟତଃ ସହର ତଳି ଅଞ୍ଚଳରେ ଘର ଭଡା ନେଇ ରୁହନ୍ତି।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।