ବଂଶୀ ବଜାଇଲେ ଧୱନ୍, ଗୀତ ଗାଇଲେ ପୃଥ୍ୱୀ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଖେଳାଳି ମାନେ ଉଭୟ ଇଂଲଣ୍ଡ ଓ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଗସ୍ତରେ ଅଛନ୍ତି। ନିୟମିତ କ୍ୟାପଟେନ୍ ବିରାଟ୍ କୋହଲିଙ୍କ ସହ କିଛି ସିନିୟର ଖେଳାଳି ଇଂଲଣ୍ଡରେ ଅଛନ୍ତି। ସେହିପରି ଶିଖର ଧୱନଙ୍କ ସହ କିଛି ଯୁବ ଖେଳାଳି ଶ୍ରୀଲଙ୍କାରେ ସୀମିତ ଓଭର ସିରିଜ୍ ଖେଳିବା ପାଇଁ ଯାଇଛନ୍ତି। ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଗସ୍ତରେ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ୍ ପୂର୍ବରୁ ଭାରତୀୟ ଟିମର କ୍ୟାପଟେନ୍ ଧୱନ୍ ଫ୍ୟାନଙ୍କର ଖୁବ୍ ମନୋରଞ୍ଜନ କରୁଛନ୍ତି।

ଅନେକ ସମୟରେ ଧୱନଙ୍କୁ ବଂଶୀ ବଜାଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ। ଏବେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଗସ୍ତରେ ଧୱନ ପୁଣିଥରେ ବଂଶୀ ବଜାର ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ବଂଶୀ ବଜାଉଥିବା ଭିଡିଓ ସୋଶାଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଛି। ଧୱନଙ୍କ ସହ ପୃଥ୍ୱୀ ଶ’ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି, ଯାହାଙ୍କୁ ଗୀତ ଗାଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଦୁହେଁ କିଶୋର କୁମାରଙ୍କ ଗୀତ ‘ୟେ ଶାମ୍ ମସ୍ତାନୀ’ ପରିବେଷଣ କରୁଛନ୍ତି। ଧୱନ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଭିଡିଓ ଶେଆର୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ସୁପର୍ ଷ୍ଟାର୍ ସିଙ୍ଗର୍ ପୃଥ୍ୱୀ ଶ’ଙ୍କ ସହ ଗୁରୁବାର ଟ୍ୟୁନ୍।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shikhar Dhawan (@shikhardofficial)

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଧୱନ ବଂଶୀ ବଜାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଶ’ ଗୀତ ଗାଉଛନ୍ତି। ୧୯୭୧ ମସିହାରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିବା ‘କଟି ପତଙ୍ଗ’ ଫିଲ୍ମର ଏହା ଏକ ଲୋକପ୍ରିୟ ଗୀତ। ଯେଉଁରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଦିବଙ୍ଗତ ଅଭିନେତା ରାଜେଶ ଖାନ୍ନା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଶା ପାରେଖ। ଧୱନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପରିବେଷିତ ଏହି ଗୀତକୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଲାଇକ୍ସ ମିଳିଛି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଧୱନ ଫାଦର୍ସ ଡେ’ରେ ନିଜ ପିତାଙ୍କ ପାଇଁ ବଂଶୀ ବଜାଇ ଭିଡିଓ ଶେଆର୍ କରିଥିଲେ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।