ପ୍ରବଳ ଥଣ୍ଡାରେ ବରଫ ପାଲଟିଗଲା ନଦୀ, ନିଜକୁ କେମିତି ବଞ୍ଚାଇଲା କୁମ୍ଭୀର ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ପାଣିରେ ପହଁରୁ ପହଁରୁ ବରଫରେ ଫସି ଗଲା କୁମ୍ଭୀର। ଆମେରିକାର ଉତ୍ତର କରୋଲିନାର ଆସିଥିବା ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଏବେ  ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏଠାରେ ପ୍ରବଳ ଥଣ୍ଡା ହେଉଥିବାରୁ ଗୋଟିଏ ନଦୀର ପାଣି ବରଫ ହୋଇ ଜମି ଯାଇଛି। ନଦୀ ପାଣି ବରଫ ହୋଇ ଯାଇଥିବାରୁ ନଦୀରେ ରହୁଥିବା ଗୋଟିଏ କୁମ୍ଭୀର ସେଥିରେ ଫସି ଯାଇଛି। କୌତୁହଳର କଥା ହେଲା ପଥର ଭଳି ଜମି ଯ଼ାଇଥିବା ପାଣିରେ କୁମ୍ଭୀରଟି ନିଜକୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବାର ଭିଡିଓରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଛି। ଥଣ୍ଡା ପାଣିରେ ସରିସୃପମାନେ କେମିତି ରହିଥାଆନ୍ତି,ଏ କଥାକୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଭିଡଓ ପଛରେ ରହି ବୁଝାଉଥିବାରୁ ଶୁଣାଯ଼ାଉଛି। କୁମ୍ଭୀର ନିଜ ମୁହଁ ବାହାର କରି ଶ୍ୱାସପ୍ରଶ୍ୱାସ ନେଉଛି। ଏହି ଭିଡିଓଟି ଆମେରିକାର ସୋଲୋଟ ସ୍ୱେମ୍ପ ପାର୍କରୁ ଆସିଛି, ଏହାକୁ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ୩ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଲେଣି ଓ ଚାରି ହଜାର ଲୋକ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିସାରିଲେଣି।

 

ମାଇନସ୍ ୪୦ ଡିଗ୍ରୀରେ ତାପମାତ୍ରା ରହି ପାରନ୍ତି କୁମ୍ଭୀର…. ସୋଲୋଟ ସ୍ୱେମ୍ପ ପାର୍କର ନିଜର ବ୍ଲଗରେ କରିଥିବା ଏକ ପୋଷ୍ଟରେ  କୁମ୍ଭୀର ମାଇନସ୍ ୪୦ ଡିଗ୍ରୀ ତାପମାତ୍ରାରେ ବଞ୍ଚି ରହିପାରେ ବୋଲି ସ୍ପଷ୍ଟ ଲେଖାଯାଇଛି। ଥଣ୍ଡା ଦିନ ଗୁଡ଼ିକରେ କୁମୀର ମାନେ ଅଧିକ ସମୟ ଶୋଇ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି।