ଶୁଟିଂ ସେଟ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଅକ୍ଷୟ-କ୍ରିତି

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡର ଖିଲାଡି ଷ୍ଟାର ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଅପ୍‌କମିଂ ଫିଲ୍ମ `ବଚ୍ଚନ ପାଣ୍ଡେ’ର ଶୁଟିଂ ସେଟ୍‌ରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ। ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ରିତି ସାନନ୍‌। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ନିଆଁକୁ ଆୟତ୍ତ କରାଯାଇଛି। ତେବେ ଏହି ଫିଲ୍ମର ଶୁଟିଂ କେଉଁଠି ଚାଲିଥିଲା ସେ ନେଇ କିଛି ସୂଚନା ମିଳିନାହିଁ।

ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବକ, ଏହି ଫିଲ୍ମର ଶୁଟିଂ ପ୍ରାୟ ଶେଷ ହେବାକୁ ବସିଲାଣି। ଏବେ କେବଳ କିଛି ପ୍ୟାଚ୍‌ୱାର୍କ ରହିଛି। ଏଥିପାଇଁ ଅକ୍ଷୟ ଓ କ୍ରିତି କିଛି ବାକି ରହିଥିବା କାମ ପାଇଁ ଶୁଟିଂ କରୁଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ହଠାତ୍‌ ସେଟ୍‌ରେ ନିଆଁ ଲାଗି ଯାଇଥିଲା। ତେବେ ସୌଭାଗ୍ୟବଶତଃ ଏଥିରେ କାହାରି କିଛି କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଘଟନାହିଁ। ଖୁବଶୀଘ୍ର ନିଆଁକୁ ଆୟତ୍ତ କରାଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

ଏହି ଫିଲ୍ମର ଲିଡ୍‌ ରୋଲ୍‌ରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଅପୋଜିଟ୍‌ରେ କ୍ରିତି ସାନନ ଓ ଜ୍ୟାକ୍‌ଲିନ୍‌ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ ଅଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ଏକ ଭିନ୍ନ ଚରିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ସେ ଏଥିରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ରକମର ହିନ୍ଦୀ କହୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏହି ଭାଷା କହିବା ପାଇଁ ସେ ଫିଲ୍ମର ସେଟ୍ ଉପରେ ସହକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କଠାରୁ ତାଲିମ ନେଉଛନ୍ତି।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ‘ବଚ୍ଚନ ପାଣ୍ଡେ’ରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ବଚ୍ଚନ ପାଣ୍ଡେ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ। ସାମ୍ବାଦିକ ରୂପେ ନଜର ଆସିବେ କ୍ରିତି, ଯିଏକି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଫିଲ୍ମ ତିଆରି ଲାଗି ଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ହିରୋ ଅପରାଧ ଜଗତ ଛାଡୁଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ତାହା ଉପରେ କାହାଣୀ ଅଗ୍ରଗତି କରୁଛି।

ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅନ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ଅରସଦ୍‌ ବର୍ସି, ସଞ୍ଜୟ ମିଶ୍ରା ଓ ପଙ୍କଜ ତ୍ରିପାଠୀ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି। ଆସନ୍ତା ମାର୍ଚ୍ଚ ୪ ତାରିଖରେ ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ରିଲିଜ ହେବ। ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ସାଉଥ ଫିଲ୍ମ ‘ଜିଗରଥଣ୍ଡା’ର ରିମେକ୍‌।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।