ବରଫ ପାହାଡ଼ରେ ‘ଅଭୟ’: ଲଦାଖରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସୁଟିଂ ହେଲା ଓଡ଼ିଆ ଗୀତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଲଦାଖର ମନୋରମ ଦୃଶ୍ୟ କାହାକୁ ବା ବିମୋହିତ ନ କରିବ। ବଲିଉଡର ବହୁ ସୁପରହିଟ୍‌ ସିନେମାର ଗୀତ ସୁଟିଂ ହୋଇଛି ଏଠାରେ। ଏବେ ଲଦାଖର ଦୃଶ୍ୟ ଓଡ଼ିଶା ସିନେମାରେ ସାମିଲ ହୋଇଛି। ତରଙ୍ଗ ସିନେ ପ୍ରଡକ୍ସନର ଅପ୍‌କମିଂ ଫିଲ୍ମ ‘ଅଭୟ’ର ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଗୀତ ସୁଟିଂ ହୋଇଛି ଲଦାଖରେ। ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କୌଣସି ଫିଲ୍ମ ଲଦାଖର ସୁନ୍ଦର ଲୋକେସନ୍‌ରେ ସିଟିଂ ହୋଇଛି। ଆଜି ରିଲିଜ ହୋଇଛି ଏହି ଗୀତର ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଟ୍ରାକ୍। ଲଦାଖର ସୁନ୍ଦର ଲୋକେସନ୍ ସାଙ୍ଗକୁ ଅନୁଭବ ଓ ଏଲିନାଙ୍କ କେମେଷ୍ଟ୍ରି ଦେଖିବା ପରି ହୋଇଛି।

ଲଦାଖର ସୁନ୍ଦର ଲୋକେସନ୍‌ରେ ହିରୋ ହିରୋଇନ୍‌ଙ୍କ ରୋମାନ୍ସ ସୋଲ୍ ଫୁଲ୍ ମ୍ୟୁଜିକ୍‌ ସାଙ୍ଗକୁ ଗୀତକୁ ଆହୁରି ରଙ୍ଗୀନ କରୁଛି କଷ୍ଟ୍ୟୁମ୍ ଓ କୋରିଓଗ୍ରାଫି। ବରଫ ପାହାଡ଼ରେ ଘେରା ଲଦାଖରେ ଏହାର ସୁଟିଂ ହୋଇଛି। ଏହି ବରଫରେ ରୋମାନ୍ସର ନିଆଁ ଲଗାଇଛନ୍ତି ଅନୁଭବ ଓ ସୁନ୍ଦରୀ ଏଲିନା।

ଲଦାଖର ମାଇନସ୍ ଟେମ୍ପରେଚରରେ ସୁଟିଂ ସେତେଟା ସହଜ ନ ଥିଲା। ପ୍ରବଳ ଶୀତରେ ବି ଗୀତକୁ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ କରିବାକୁ ଜି ଜାନ୍ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ କାଷ୍ଟ ଆଣ୍ଡ କ୍ରୁ।

ଅଭୟର ଏହି ରୋମାଣ୍ଟିକ ଟ୍ରାକକୁ କମ୍ପୋଜ କରିଛନ୍ତି ପ୍ରେମାନନ୍ଦ। ଗୀତଟିକୁ ଗାଇଛନ୍ତି ହ୍ୟୁମାନ ସାଗର ଓ ଅନନ୍ୟା। ଅନୁଭବ ଓ ଏଲିନାଙ୍କ ରୋମାନ୍ସକୁ ଅହୁରି ରଙ୍ଗୀନ କରିଛନ୍ତି କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଅମିତ୍।

ରଜ ବଜାରରେ ପରଦାକୁ ଆସୁଛି ତରଙ୍ଗ ସିନେ ପ୍ରଡକ୍ସନର ଫିଲ୍ମ ‘ଅଭୟ’। ଜଣେ କମନମ୍ୟାନ୍‌ର କାହାଣୀକୁ ନେଇ ଗତିଶୀଳ ହୋଇଛି ଫିଲ୍ମ।