ସଲ୍ଲୁ ମିଆଁଙ୍କ ପାଗଳାମୀ: ଚାଲିଚାଲି ଗଲେ.. ବାଟରୁ ଅଟୋ ଧରି ଘରକୁ ଫେରିଲେ

ଚାଲିଚାଲି ଗଲେ, ପୁଣି ରିକ୍ସାରେ ବି ଗଲେ ସୁପରଷ୍ଟାର। ସେ ପୁଣି ଯାଇତାଇ ଅଭିନେତା ନୁହେଁ, ଦେଶର ଯଙ୍ଗ୍ ହାର୍ଟଥ୍ରବ୍ ସୁପରଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନ୍। କଥାଟା ଶୁଣିରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଛୁ, କିନ୍ତୁ ସତ। ଅବଶ୍ୟ ବଲିଉଡରେ ପବ୍ଲିସିଟି ନେବାକୁ ଏମିତି ଅନେତ ବାଟ ବାଛିଥାନ୍ତି ଆମ ହିରୋ ହିରୋଇନ୍। ହେଲେ ସଲ୍ଲୁଭାଇଙ୍କ ଅନ୍ଦାଜ୍ ଥିଲା ଟିକିଏ ଅଲଗା।

ତେବେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ସଲ୍ଲୁ ମିଆଁଙ୍କୁ କାହିଁକି ରିକ୍ସାରେ ଓ ଚାଲିଚାଲି ଯିବାକୁ ପଡ଼ିଲା। ଅବସର ଥିଲା ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଟ୍ୟୁବଲାଇଟ’ର ପ୍ରମୋଶନ। ଏଥିପାଇଁ ସଲମାନ ଯାଇଥିଲେ ମୁମ୍ବାଇର ବାନ୍ଦ୍ରାସ୍ଥିତ ମେହେବୁବ ଷ୍ଚୁଡିଓକୁ। ସେଠି ଥିଲା ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ। ତାହା ସାରି ଫେରିବା ସମୟରେ ଚଳଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ରମେଶ ତୌରାନୀଙ୍କ ସହ ସେ ଚାଲିଚାଲି ତାଙ୍କ ଗ୍ୟାଲେକ୍ସି ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟକୁ ଯିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ସଲମାନ ଚାଲିଚାଲି ଯିବେ, ଆଉ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ ତାଙ୍କୁ କେମିତି ବା ଛାଡିବେ। ହଠାତ୍ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚି ଗଲେ ଦୁଇଜଣ ମାଆ ଓ ଝିଅ। ହାତ ମିଳେଇଥିଲେ ଓ ଚାଲିଗଲେ। ତା ପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଗାସ୍ତାରେ ଭିଡ ଜମି ଯାଇଥିଲା। ସ୍ଥିତି ଆଉ ଚାଲିବା ଅବସ୍ଥାରେ ନ ଥିଲା। ତେଣୁ ସଲ୍ଲୁମିଆଁ ପାଖରେ ଥିବା ଅଟୋକୁ ଭଡ଼ାରେ ନେବାକୁ ଚାହିଁଲେ ଓ ତାଙ୍କୁ ଘରେ ଛାଡ଼ିଦେବାକୁ ଚାଳକକୁ ଅନୁରୋଧ କଲେ। ତେବେ ଅଟୋ ଚାଳକ ସଲମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଡ଼ା ନେଲେ କି ନାହିଁ ତାହା ଆମକୁ ଜଣାନାହିଁ। ଭଡ଼ା ତ କେବେ ବି ନେଇ ନ ଥିବେ, ବରଂ ଜୀବନରେ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ସଲମାନଙ୍କ ପରି ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ପାଖରେ ପାଇବାର ସୁଯୋଗ ଜୁଟିଲା ବୋଲି ଭଗବାନଙ୍କୁ ନମସ୍କାର କରିଥିବେ। ଅଟୋ ଚାଳକ ଭାବେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ଧନ୍ୟ ହୋଇଗଲା ବୋଲି ଭାବିଥିବେ।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

କାହା ସହିତ ଶୋଇବା ଶର୍ଟକଟ ନୁହେଁ, ଏକ ଚଏସ : କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚକୁ ନେଇ ଏମିତି କହିଲେ ପ୍ରକୃତି ମିଶ୍ର

ସେଲିବ୍ରେଟି କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ୨୦୨୦: ଜବରଦସ୍ତ ଲୁକ୍‌ରେ ଏଲିନା ଓ ଅନୁଭା

ସୋଶାଲ ମିଡିଆରେ ଆଉ ଜଣେ ସୁଶାନ୍ତ

‘ଲୋକଙ୍କ ଘଣ୍ଟା ଚୋରି କରନ୍ତି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର’

ରିଲିଜ୍ ହେଲା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ୍ ଟ୍ରାକ୍‌ର ଟିଜର୍

ପିତାଙ୍କ ଶେଷକୃତ୍ୟର ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଛନ୍ତି ଜାଭେଦ୍

କଙ୍ଗନାଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନ: ସୁଶାନ୍ତ ଓ ରିୟାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ମହେଶ କାହିଁକି ଏତେ ଆଗ୍ରହୀ

‘ଓସ୍କାର ୨୦୨୧’କୁ ଜଜ୍ କରିବେ ୩ ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା

ଆରପାରିରେ ସୁର୍‌ମା ଭୋପାଲି ଓରଫ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଜଗଦୀପ

‘ରାନୁ ମଣ୍ଡଳଙ୍କୁ ଏବେ ପୃଥିବୀସାରା ଲୋକ ସୋଦୁଛନ୍ତି, ମୋ ନାଁରେ ଏତଲା ହୋଇଥିଲା କାହିଁକି ?’

ଅପ୍‌ସରାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା ଆଳରେ ‘ଓଡ଼ିଶା’କୁ ନୀଚ ଦେଖାଇଲେ ରାମୁ, ମିଳିଲା କଡ଼ା ଜବାବ

‘ବଲିଉଡରେ ପକ୍ଷପାତ ହୋଇଥାଏ, ନେପୋଟିଜମ ନାହିଁ ‘