ଇଣ୍ଟରନେଟ୍‌ରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଏହି ଷ୍ଟାର କିଡ୍‌ମାନଙ୍କର ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଅନେକ ସମୟରେ ଷ୍ଟାର କିଡ୍‌ମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥାଏ।  ସେ ଶାହାରୁଖ୍‌ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଝିଅ ସୁହାନା, ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟା ହେଉକି କି ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଝିଅ ଖୁସି ଓ ଜାହ୍ନବୀ କପୁର ହୁଅନ୍ତୁ।  ଏବେ କିନ୍ତୁ ଏମିତି ଜଣେ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ଝିଅମାନେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି ଯିଏ କି ନିଜ ଗୀତ ମାଧ୍ୟମରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରାଜ କରନ୍ତି।  ସେ ହେଉଛନ୍ତି କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ତଥା ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅନୁ ମଲ୍ଲିକ।  ଅନୁ ମଲ୍ଲିକଙ୍କ ଝିଅମାନେ ଏବେ କିଛିଦିନ ହେବ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି।  ତାଙ୍କ ଝିଅ ଅଦା ମଲ୍ଲିକ୍‌ ଓ ଅନମୋଲ ମଲ୍ଲିକ୍‌ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ  ସବୁବେଳେ କିଛି ନା କିଛି ପୋଷ୍ଟ କରୁଥାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ନିକଟରେ ଅଦା ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ରେ କିଛି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।  ଯେଉଁଥିରେ ଦୁଇ ଷ୍ଟାର କିଡ୍‌ ମସ୍ତି କରୁଥିବା ସହ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ଅନୁ ମଲ୍ଲିକ ଦୁଇ ଝିଅ ଖୁବ୍‌ ଭଲ ଡ୍ୟାନ୍ସର। ଏହି କଥା ଭିଡିଓରେ ସେମାନଙ୍କର ଡ୍ୟାନ୍ସ ମୁଭ୍‌ ଦେଖିଲେ ପ୍ରମାଣିତ ହେଉଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଅନେକ ଷ୍ଟାର କିଡ୍‌ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିସାରିଲେଣି।  ଆଉ କିଛି ଷ୍ଟାର କିଡ୍‌ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି। ଏମିତିରେ ଅନୁଙ୍କ ଝିଅମାନଙ୍କର ଡ୍ୟାନ୍ସ ମୁଭ୍‌ ଓ ଷ୍ଟାରଡମ୍‌କୁ ଦେଖିଲେ ଲାଗୁଛି ସେମାନେ ବହୁତ୍‌ ଜଲ୍‌ଦି ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରି ପାରନ୍ତି।

https://www.instagram.com/p/BilqNbkhH-P/?taken-by=adamalikworld