ମୌସୁମୀ ଅଧିବେଶନର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ୧୭ ସାଂସଦ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:  ମୌସୁମୀ ଅଧିବେଶନର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ୧୭ ଜଣ ସାଂସଦ କରୋନା ପିଜିଟିଭି ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ସମସ୍ତ ସାଂସଦଙ୍କର କରୋନା ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା। କରୋନା ପରୀକ୍ଷା ପରେ ବିଜେପି ସାଂସଦ ମୀନାକ୍ଷୀ ଲେଖୀ, ଅନନ୍ତ କୁମାର ହେଗଡେ ଏବଂ ପ୍ରଭେଶ ସାହିବ ସିଂ ଭର୍ମାଙ୍କ ସମେତ ୧୭ ଜଣ ସାଂସଦଙ୍କୁ କରୋନା ହୋଇଛି ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଯେଉଁ ସାଂସଦମାନେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି ସେମାନେ ହେଲେ ସୁଖବୀର ସିଂ, ପ୍ରତାପ ରାଓ ଯାଦବ, ଜନାର୍ଦ୍ଦନ ସିଂ, ହନୁମାନ ବେନିୱାଲ, ଶେଲଭମ ଜୀ, ପ୍ରତାପ ରାଓ ପାଟିଲ, ରାମଶଙ୍କର କ୍ୟାଥେରିଆ, ସତ୍ୟପାଲ ସିଂ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନେ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ରବିବାର ଦିନ କରୋନା ପରୀକ୍ଷାରେ ୫ ଜଣ ସାଂସଦ କରୋନାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଥିବା ଜଣା ପଡ଼ିଥିଲା। ଯେଉଁମାନଙ୍କର କରୋନା ରିପୋର୍ଟ ନେଗେଟିଭ ଆସିଛି ସେମାନେ ହିଁ ସଂସଦ ଭିତରକୁ ପ୍ରବେଶ କରିପାରିବେ।

ସାଂସଦ ମାନେ କେଉଁ ଦଳର?

ସାଂସଦ ସୁଖବୀର ସିଂ ଜୋନପୁରିଆ (ବିଜେପି), ହନୁମାନ ବେନିୱାଲ (ଆରଏଲପି), ମୀନାକ୍ଷୀ ଲେଖ (ବିଜେପି), ସୁକାନ୍ତ ମଜୁମଦାର (ବିଜେପି), ଅନନ୍ତ କୁମାର ହେଗଡେ (ବିଜେପି), ଗୋଦ୍ଦେତି ମାଧବୀ (YRSC), ପ୍ରତାପ ରାଓ ଯାଦବ (ଶିବସେନା), ଜନାର୍ଦ୍ଦନ ସିଂ ସିଗ୍ରିଓ୍ୱାଲ (ବିଜେପି), ବିଦ୍ୟୁତ ବରଣ ମହତେ୍ା (ବିଜେପି), ପ୍ରଧାନ ବାରୁଆ (ବିଜେପି), ଏନ ରେଦ୍ଦେପା (YRSC), ସେଲଭମ ଜୀ (ଡିଏମକେ), ପ୍ରତାପ ରାଓ ପାଟିଲ (ବିଜେପି), ରାମଶଙ୍କର କଠେରିଆ (ବିଜେପି), ପ୍ରଭାସ ସାହିବ ସିଂ (ବିଜେପି), ସତ୍ୟପାଲ ସିଂ (ବିଜେପି) ଏବଂ ରୋଡମଲ ନାଗର (ବିଜେପିର)ଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ରହିଛି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଦିଲ୍ଲୀ ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କରୋନା ସହିତ ଡେଙ୍ଗୁରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ

ଶୁକ୍ରବାର ଏନସିବି ଆଗରେ ହାଜର ହେବେନି ଦୀପିକା

କୃଷି ବିଲକୁ ଜୋରଦାର ବିରୋଧ, ପଞ୍ଜାବରେ ରେଳ ରୋକ୍

କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଯାଚିକା ନେଇ ସଞ୍ଜୟଙ୍କୁ ଜବାବ ମାଗିଲେ ହାଇକୋର୍ଟ

ବିଭିନ୍ନ ଠିକଣାରେ ରେଡ୍, ୭୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବେଆଇନ୍ ସମ୍ପତ୍ତି ଠାବ

ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ଡିନ୍ ଜୋନ୍ସଙ୍କ ପରଲୋକ

ବିବାହକୁ ମାସେ ନ ପୁରୁଣୁ ପୁନମ ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି

ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭାବେ ଟ୍ରେନ୍‌ ଟ୍ରାକ୍‌ରୁ ବର୍ତ୍ତିଗଲା ଦୁଇ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବାଳକ!

ଲକଡାଉନ୍ ବେଳେ ନଦୀ ପାଣିର ମାନ ସେତେଟା ବୃଦ୍ଧି ପାଇନି

କରୋନା ପାଇଁ ଭାରତରେ ପ୍ରାୟ ୨ କୋଟି ଚାକିରି ହରାଇଲେଣି

ଅକ୍ଟୋବର ୨୨ ଯାଏ ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ହେପାଜତକୁ ଗଲେ ଉମର ଖାଲିଦ

ସମନ ପାଇବା ପରେ ଗୋଆ ଛାଡ଼ିଲେ ସାରା