ଆଉ ଜଣେ କ୍ୟାବିନେଟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ କରୋନା, ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ବୈଠକରେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ

ମୁମ୍ବାଇ: ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ପୁଣି ଜଣେ କ୍ୟାବିନେଟ ମନ୍ତ୍ରୀ ମହାମାରୀ କରୋନା ଭାଇରସରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆକ୍ରାନ୍ତ ମନ୍ତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କ ହେଉଛନ୍ତି ଧନଞ୍ଜୟ ମୁଣ୍ଡେ। ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ହେଉଛି, ଶ୍ରୀ ମୁଣ୍ଡେ ଦୁଇ ଦିନ ତଳେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିବା କ୍ୟାବିନେଟ ବୈଠକରେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ। ଏହି କ୍ୟାବିନେଟ ବୈଠକରେ ଉପ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅଜିତ ପାୱାର, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜେଶ ଟୋପେ ଓ ଅନ୍ୟ ବରିଷ୍ଠ ମନ୍ତ୍ରୀମାନେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ।

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂ ଜରିଆରେ ବୈଠକରେ ଯୋଗଦେଇଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ସଂକ୍ରମଣର କୌଣସି ଆଶଙ୍କା ନାହିଁ। ହେଲେ ଯେଉଁମାନେ ମୁଣ୍ଡେଙ୍କ ସହ ସେଦିନ ବୈଠକରେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ, ସେମାନେ ସଂକ୍ରମଣ ହୋଇଛନ୍ତି କି ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି।

ତେବେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜେଶ ଟୋପେ କହିଛନ୍ତି, କ୍ୟାବିନେଟ ମନ୍ତ୍ରୀମାନେ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରେ ଯିବାର କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ। କାରଣ ମିଟିଂ ହଲ୍‌ରେ ସମସ୍ତେ ସାମାଜିକ ଦୂରତାକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇ ନିଜ ନିଜ ଆସନରେ ବସିଥିଲେ। ଆଇସିଏମଆର ଗାଇଡଲାଇନ ଅନୁଯାୟୀ, ସମସ୍ତ ମନ୍ତ୍ରୀ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ତେଣୁ କାହାର ବି ଟେଷ୍ଟ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ। ଏଯାଏ କୌଣସି କ୍ୟାବିନେଟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କର କରୋନା ଲକ୍ଷଣ ବି ଦେଖାଯାଇ ନାହିଁ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ମୁଣ୍ଡେଙ୍କ ସହ ଆଉ ୬ ଜଣ ଷ୍ଟାଫ ମେମ୍ବରଙ୍କ କରୋନା ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଛି। ଏହାପୂର୍ବରୁ ମନ୍ତ୍ରୀ ଅଶୋକ ଚୌହାନ ଓ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ଅୱାଧା କରୋନାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିଲେ। ଉଭୟ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ଲାଭ କରି ହୋମ ଆଇସୋଲେସନରେ ରହିଛନ୍ତି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଡିଜିଟାଲ ଏବଂ ବୈଦ୍ୟୁତିକ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଏବେ ‘ୱାର୍କିଙ୍ଗ ଜର୍ଣ୍ଣାଲିଷ୍ଟ’ ପରିଭାଷା ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ

ବିଜେପି ନେତାଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା

ଲୋନ୍ ନେବା ପାଇଁ ହିନ୍ଦୀ ଜାଣିବା ଦରକାର କହିବା ପରେ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ବଦଳି

ସାତ ରାଜ୍ୟର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କଥା ହେଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ

ପାରମ୍ପରିକ ନାଗାଲାଣ୍ଡ ବ୍ୟଞ୍ଜନ ପ୍ରସ୍ତୁତିକୁ ଶେୟାର କଲେ ସ୍ମୃତି ଇରାନୀ

ଦୀପିକା, ରକୁଲ୍, ସାରା, ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କୁ ଏନସିବିର ସମନ

ମିଚେଲ୍ ମାର୍ଶ ଆଇପିଏଲରୁ ଆଉଟ୍

ମାର୍ଚ୍ଚରୁ ଜୁନ୍ ମଧ୍ୟରେ ୨୯ ହଜାର ଜଣଙ୍କର ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ମୃତ୍ୟୁ

କୃଷି ବିଲ୍: ଶାସକ, ବିରୋଧୀ କେହି କିଛି କମ୍ ନୁହନ୍ତି

ଏକ ଫିଲ୍ମର ଶୁଟିଂ ବେଳୁ ଗଞ୍ଜେଇ ଭର୍ତ୍ତି ସିଗାରେଟ୍ ଟାଣିବା ଅଭ୍ୟାସରେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ ସୁଶାନ୍ତ

ଅନୁରାଗଙ୍କ ନାଁରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା ରୁଜୁ

ବିଜେପି ନେତାଙ୍କୁ ଗାଁ ଭିତରକୁ ଯିବାକୁ ଦେବୁନି: ଚାଷୀ ସଂଘ