ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଝିଆରି ଲୁଟର ଶିକାର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ଝିଆରି ଆଜି ଲୁଟର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି। ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀର ଭିଭିଆଇପି ଏରିଆରେ ଏହି ଲୁଟ୍ ହୋଇଛି। ଲୁଟର ଶିକାର ମହିଳା ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ଭାଇ ପ୍ରହ୍ଲାଦ ମୋଦିଙ୍କ ଝିଅ ଦମୟନ୍ତୀ ମୋଦି। ଲୁଟର ଶିକାର ହେବା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଥାନାକୁ ଯାଇ ଦମୟନ୍ତୀ ଏଫଆଇଆର ଦେଇଥିଲେ। ହେଲେ ସେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଝିଆରି ବୋଲି ନିଜର ପରିଚୟ ଦେଇନଥିଲେ।

ହେଲେ ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟରୁ ଦମୟନ୍ତୀଙ୍କ ବାବଦରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୁଲିସ୍ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ସକ୍ରିୟ ହୋଇଉଠିଛି। ଏହାପରେ ତଦନ୍ତ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଝିଆରି ଦମୟନ୍ତୀ ଆଜି ପଞ୍ଜାବ ଅମୃତସରରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଆସିଥିଲେ। ଭିଭିଆଇପି କଲୋନୀରେ ଥିବା ଗୁଜରାଟ ସମାଜ ଭବନରେ ସେ ରହିଥାନ୍ତେ। ଅଟୋରେ ଆସି ସେ ଭବନ ଆଗରେ ଓହ୍ଲାଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ପଇସା ଦେବା ବେଳେ ଦୁଇ ଜଣ ଲୁଟେରା ବାଇକ୍‌ରେ ଆସି ତାଙ୍କ ପର୍ସକୁ ଝାମ୍ପି ନେଇ ଯାଇଥିଲେ।

ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେବେ ବେଳେ ଦମୟନ୍ତୀ ଏଫଆଇଆରରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି,ଚୋରି ହୋଇଥିବା ତାଙ୍କ ପର୍ସରେ ୫୬ ହଜାର ଟଙ୍କା, ଦୁଇଟି ମୋବାଇଲ ଏବଂ ଅନେକ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟସ ଥିଲା। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆଜି ବିମାନ ଯୋଗେ ଅହମଦାବାଦ ଯିବାର ଥିଲା।

ଯେଉଁ ଜାଗାରୁ ଦମୟନ୍ତୀ ଲୁଟର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି ସେଇଠୁ ଅଳ୍ପ ଦୂର ଦିଲ୍ଲୀ ଉପରାଜ୍ୟପାଳ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବାସଭବନ। କଡ଼ା ସୁରକ୍ଷା ବଳୟ ଭିତରେ ଏହି ସ୍ଥାନ ରହିଥିବା ବେଳେ ଲୁଟେରା ମାନେ କିଭଳି ଲୁଟ କରିବାରେ ସଫଳ ହେଲେ ତାହା ଏବେ ବଡ଼ ପ୍ରଶ୍ନ।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

କରୋନା ଚିକିତ୍ସାରେ କାମ ଦେଉନି ପ୍ଲାଜମା ଥେରାପି

୨୧ଅକ୍ଟୋବର,ବୁଧବାର; କଥା ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ

ପୁଣି ଶତକ ମାରିଲେ ଧୱନ, ପଞ୍ଜାବ ଆଗରେ ୧୬୫ ରନ୍‌ର ଟାର୍ଗେଟ

ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବ ଦିଲ୍ଲୀ: ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ସାମ୍ସ, କମବ୍ୟାକ୍‌ କଲେ ପନ୍ତ

ପାରିବାରିକ ବିବାଦ ଯୋଗୁ ଲଣ୍ଡନ ଚାଲି ଯାଇଛନ୍ତି କି ସିନ୍ଧୁ? ଦେଲେ ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ

ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ କ’ଣ କହିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି

ମହିଳା ନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ‘ଆଇଟମ୍’ କହି ବିବାଦରେ କମଲନାଥ, ଜବାବ ଦେଲେ ଶିବରାଜ

୨୦ ଅକ୍ଟୋବର,ମଙ୍ଗଳବାର: ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢ଼ିବ

ବଟଲରଙ୍କ ମାଡ଼ରେ ଧୋନିଙ୍କ ଚେନ୍ନାଇ ଚିତପଟାଙ୍ଗ

୧୨୫ ରନ୍‌ରେ ଅଟକିଲେ ଧୋନି ଧୁରନ୍ଧର

ଟସ୍ ଜିତି ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲା ଚେନ୍ନାଇ

ପୂଜା ମଣ୍ଡପକୁ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ନୋ-ଏଣ୍ଟ୍ରି ଜୋନ୍ ଘୋଷଣା କଲେ କୋର୍ଟ