ବିଜେପି-ଟିଏମସି ମଧ୍ୟରେ ହାତାହାତି, ଛଅ ପୁଲିସ କର୍ମୀ ଆହତ

କୋଲକାତା:  ଆସନ୍ତା ଏପ୍ରିଲ କିମ୍ୱା ମେ ମାସରେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ହେବ। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଶାସକ ଦଳ ଟିଏମସି ଏବଂ ବିରୋଧୀ ବିଜେପି ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଚରମସୀମାରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ରବିବାର ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ଦକ୍ଷିଣ 24 ପରଗାନାର ଜିଲ୍ଲାରେ ଟିଏମସି ଏବଂ ବିଜେପି କର୍ମୀ ହାତାହାତି ହୋଇଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ଛଅ ପୁଲିସ କର୍ମୀ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ସୁନ୍ଦରବନ ଉପକୂଳ ଥାନା ନିକଟରେ ଥିବା ରାଧାନଗର ବଜାରରେ ଏହି ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ ହୋଇଛି। ଦୁଇ ଦଳୀୟ କର୍ମୀ ମଧ୍ୟରେ ସଂଘର୍ଷ ବେଳେ ସୁନ୍ଦରବନ ଥାନା ମଧ୍ୟ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି। ଏମିତିକି ସାରା ଦେଶରେ କରୋନା ମହାମାରୀ ଚିନ୍ତାର ବିଷୟ ପାଲଟିଥିବା ବେଳେ ଏଠାରେ ସାମାଜିକ ଦୂରତା ଉଲ୍ଲଂଘନ ହୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିିଳିଛି।

ଚଳି୍ତ ମାସ ଆରମ୍ଭରେ ବିଜେପି  “ରାଜନୀତିକ ହିଂସା ଏବଂ ଗଣତନ୍ତ୍ରର ହତ୍ୟା” ବିରୋଧରେ ପ୍ରତିବାଦ ରାଲି ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଏଥିସହ ରାଲି ଜରିଆରେ ଆଗାମୀ ବର୍ଷ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ଶାସକ ଟିଏମସିକୁ ହରାଇବା ପାଇଁ ବିଜେପି ଆହ୍ୱାନ କରିଛି।

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ବିଜେପି ସଭାପତି ତଥା ସାଂସଦ ଦିଲୀପ ଘୋଷ, ଜାତୀୟ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ କୌଳାଶ ବିଜୟଭର୍ଗିଆ ଏବଂ ମୁକୁଲ ରୟଙ୍କ ପରି ବରିଷ୍ଠ ବିଜେପି ନେତାମାନେ ବିଜେପିର ‘ଗଣତାନ୍ତ୍ରିକ ବଂଚାଓ, ବଙ୍ଗଳା ବଂଚାଓ’ର ରାଲିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।

“ବିରୋଧୀ ଦଳର କର୍ମୀ ହୁ୍ଅନ୍ତୁ  କିମ୍ବା ସାଧାରଣ ଲୋକ ବେଙ୍ଗଲରେ କେହି ସୁରକ୍ଷିତ ନୁହଁନ୍ତି। ଟିଏମସିର ଅତ୍ୟାଚାର ଏବଂ ଦୁର୍ନୀତିରେ ରାଜ୍ୟବାସୀ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା କରୁଛନ୍ତି। ଆସନ୍ତା ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଦୁର୍ନୀତିଗ୍ରସ୍ତ ତଥା ଅଗଣତାନ୍ତ୍ରିକ ଟିଏମସି ସରକାର କ୍ଷମତାରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହେବ ବୋଲି ରାଜ୍ୟ ବିଜେପି ସଭାପତି କହିଥିଲେ।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଆସାମର ଏକମାତ୍ର ମହିଳା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ସୈୟଦା ଅନୱର ତୈମୁରଙ୍କ ପରଲୋକ

ଋଣ ଉପରେ ଏସବିଆଇର ପାର୍ବଣ ଅଫର, ଜାଣନ୍ତୁ କ‘ଣ ରହିଛି ସୁବିଧା

ମାତ୍ର ୨୦ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ପୁଅ ଆଗରେ ବାପାଙ୍କୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା

ଶିବସେନା ପୁଣି ବିଜେପି ସହ ହାତ ମିଳାଉ ବୋଲି କହିଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ

ଭଗବାନ କୃଷ୍ଣ ଜନ୍ମଭୁମି ବିବାଦ: ୩୦ରେ ମସଜିଦ ଉଚ୍ଛେଦ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି

ମହାକାଶରେ ଖଣି ସନ୍ଧାନ କରିବ ଚାଇନା, ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି

ସୁଶାନ୍ତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ନେଇ ମୁହଁ ଖୋଲିଲା ସିବିଆଇ

ଏହି ଟିଭି କଳାକାରଙ୍କୁ ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ପୂରା ଘଟଣା ଶୁଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ

କରନ ଜୋହରଙ୍କ ନାଁ ନେବାକୁ ଗିରଫ କ୍ଷୀତିଜ୍‌ଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ଏନସିବି ଅଧିକାରୀ!

ଭାରତରେ କରୋନା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୯୫ ହଜାର ଓ ଆରୋଗ୍ୟ ସଂଖ୍ୟା ୫୦ ଲକ୍ଷ ଡେଇଁଲା

ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ଆଦେଶ ଉପରେ ରୋକ୍ ଲଗାଇଲେ ସ୍ଥାନୀୟ କୋର୍ଟ

ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ପିଟିଲେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଡିଜି; କହିଲେ ପତ୍ନୀ କରୁଛନ୍ତି ଗୁଇନ୍ଦାଗିରି