ବିବାଦ ଭିତରେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସାମ୍ନାରେ ମତ ରଖିଲେ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ

ମୁମ୍ୱାଇ: କଙ୍ଗନା ରଣାଓ୍ୱତ, ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ନୌସେନା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଶିବସେନା କର୍ମୀଙ୍କ ଆକ୍ରମଣ ଆଦି ଅନେକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସମାଲୋଚନାର ଶିକାର ହେଉଛନ୍ତି ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଉଦ୍ଧବ ସରକାର। ଏହି ସମୟରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ ପ୍ରେସ କନଫରେନସ କରିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ସେ କରୋନା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମତ ରଖିଥିଲେ। ବିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଗୋଟିଏ ଧାଡ଼ିରେ କହିଥିଲେ ମୁଁ ନିରବ ରହିବାର ଅର୍ଥ ମୋ ପାଖରେ ଜବାବ ନାହିଁ।

ଉଦ୍ଧବ କହିଛନ୍ତି ଯେ, କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ସଂଖ୍ୟା ରାଜ୍ୟରେ ବଢ଼ୁଛି। WHO ରିପୋର୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବାବଦରେ କୁହାଯାଇଛି। ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର ଉପୁଜୁଥିବା ସମସ୍ୟା ଉପରେ ନଜର ରଖିଛନ୍ତି। ସମସ୍ତ ପରିସ୍ଥିତିରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର ଭଲ କାମ କରୁଛନ୍ତି।

ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଲୋକଙ୍କୁ ଏକାଠି ହୋଇ ଉପୁଜୁଥିବା ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ହେବ। ଆନ୍ଦୋଳନ କିମ୍ୱା ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର ନକରିବା ପାଇଁ ସେ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି।

ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର ‘ମୋ ପରିବାର, ମୋର ଦାୟିତ୍ୱ’ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜର ଜାତି, ଧର୍ମ ଏବଂ ଅଞ୍ଚଳକୁ ଭୁଲି ଏକଜୁଟ ହୋଇ ରାଜ୍ୟର ଏହି ଅଭିଯାନରେ ସାମିଲ୍ ହେବା ଉଚିତ।

“କରୋନା ପାଇଁ ମୋତେ ଘରୁ ବାହାରକୁ ନଯିବା ପାଇଁ କୁହାଯାଇଛି। ତେଣୁ ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସ ମାଧ୍ୟମରେ ମୁଁ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି” ବୋଲି ଉଦ୍ଧବ କହିଛନ୍ତି।

ସେହିପରି ମରାଠା ସଂରକ୍ଷଣ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କୋର୍ଟରେ ସରକାର ଏ ନେଇ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ପ୍ରୟାସ କରୁଛନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ବଡ଼ ଓକିଲ ମଧ୍ୟ ନିୟୋଜିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବେ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସେ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ଆନ୍ଦୋଳନ ନକରିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ଧବ କହିଛନ୍ତି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ସୁପର୍‌ ଓଭରରେ ବାଜି ମାରିନେଲା ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ

ଆଜିଠୁ ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ; ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ଆସିବେ ପିଲା

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା, ଜୟା ଓ ଶ୍ରୁତିଙ୍କୁ ସମନ୍ କଲା ଏନସିବି

ପାରମ୍ପରିକ ଠାରୁ ଅଲଗା ହେବ ଅଯୋଧ୍ୟାର ମସଜିଦ୍

୨୦୨୨ ସୁଦ୍ଧା ଅଭିବୃଦ୍ଧି ହାର ୧୯% ବଢ଼ିବ ବୋଲି ଆକଳନ କଲା କେନ୍ଦ୍ର

ଭାରତ ବିରୋଧରେ ୧୯୬୨ ନୀତି ଆପଣାଉଛି ଚୀନ୍!

ଡୋମିକିଲ ସାର୍ଟିଫିକେଟ ପାଇଁ ବଢ଼ୁଛି ଆବେଦନକାରୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା

ପିଭିସି ପାଇପରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ପଠାଇଥାନ୍ତା ପାକିସ୍ତାନ, ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ କଲା ବିଏସଏଫ୍

ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସକୁ ଝଟକା: ଆହତ ଯୋଗୁ ବାଦ୍ ପଡ଼ିଲେ ଇଶାନ୍ତ ଶର୍ମା

କରୋନା ଲଢ଼େଇରେ ବିଜୟୀ ହେଲେ ଶତାୟୁ ମହିଳା

ରାଜ୍ୟସଭାରେ କୃଷି ବିଲ୍ ପାରିତ: ରୁଲ୍ ବୂୁକ୍ ଚିରିଲେ, ମାଇକ ଭାଙ୍ଗିଲେ ବିରୋଧୀ

ଆଜି ଗେଲ୍-ରାବଡା ଓ ଅଶ୍ୱିନ୍-ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ୍ ମୁକାବିଲା