ଡାକ ବଙ୍ଗଳା ଭିତରେ ମନ୍ତ୍ରୀ , ବାହାରେ ୩ ଦଳର କର୍ମୀଙ୍କ ହୋହଲ୍ଲା

କୁଚିଣ୍ଡା(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): କୁଚିଣ୍ଡାରେ ରାଜନୈତିକ ତାତି ଥମିବା ନାଁ ଧରୁନି। ଗତକାଲି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଗସ୍ତ ବେଳୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ରାଜନୈତିକ ନିଆଁ ଏ ଯାଏ ଲିଭୁନି। ଗତକାଲି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କୁଚିଣ୍ଡା ଗସ୍ତ ବେଳେ ବିଜେଡି କର୍ମୀ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଆଜି ରାଗ ଶୁଝାଇଛନ୍ତି ଉଭୟ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ବିଜେପି, କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଉଠାଇ ନେବା ପରେ କଡ଼ା ସୁରକ୍ଷାରେ ଡାକବଙ୍ଗଳାରୁ ବାହାରି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ଗଲେ ମନ୍ତ୍ରୀ ଟୁକୁନି ସାହୁ ।

ମନ୍ତ୍ରୀ ଟୁକୁନି ସାହୁ  ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କାର୍ଡ ବଣ୍ଟନ ପାଇଁ ଆଜି କୁଚିଣ୍ଡା ଡାକ ବଙ୍ଗଳାରେ ଥିବା ବେଳେ ଡାକବଙ୍ଗଳା ବାହାରେ ଚାଲିଛି  ହୋହଲ୍ଲା।  ସକାଳୁ  କଂଗ୍ରେସ ଓ ବିଜେପି କର୍ମୀ ମନ୍ତ୍ରୀ ଓ ବିଜେଡି ବିରୋଧରେ ନାରାବାଜି କରୁଥିବା ବେଳେ  ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଛନ୍ତି ବିଜେଡି କର୍ମୀ।

ଡାକବଙ୍ଗଳା ବାହାରେ କଂଗ୍ରେସ ଓ ବିଜେପି କର୍ମୀ ନାରାବାଜି କରିଛନ୍ତି । ଡାକବଙ୍ଗଳା ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚି ବିଜେଡି କର୍ମୀ ମଧ୍ୟ   ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ନାରାବାଜି କରିଛନ୍ତି । ଫଳରେ ପୁଲିସ୍‌କୁ ନାକେଦମ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଛି।

ବିଜେଡି କର୍ମୀଙ୍କ ଆକ୍ରମଣ ପ୍ରତିବାଦରେ ଆଜି କଂଗ୍ରେସ ଓ ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ କୁଚିଣ୍ଡା ବନ୍ଦ ପାଳନ କରାଯାଉଛି । ଏପରି ସ୍ଥିତିରେ ମନ୍ତ୍ରୀ ଟୁକୁନି ସାହୁ କୁଚିଣ୍ଡାରେ ପହଞ୍ଚି ଯିବାରୁ ପ୍ରବଳ ବିରୋଧର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛନ୍ତି। ତେବେ ପ୍ରତିବାଦ ବେଳେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀଙ୍କୁ ପୁଲିସ୍‌ ଉଠାଇ ନେଇଥିବା ଜଣାଯାଇଛି। ଏହାପରେ ମନ୍ତ୍ରୀ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ଚାଲି ଯାଇଛନ୍ତି।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।