ରଙ୍ଗବତୀର ଫ୍ୟୁଜନ୍ ପରେ ରାପିଙ୍ଗ ତଡ଼କା: ଓଡିଆ ଗୀତକୁ ନେଇ ଏକ୍ସପେରିମେଣ୍ଟ,ଏଥର ସମୀରଙ୍କ କାହାଣୀ

ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଭିଡିଓ ଆସିବା ପରେ ଏକ ଲକ୍ଷ ତିରିଶି ହଜାର ଦର୍ଶକ ଏହାକୁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ୍‌ କରିବା ସହ ଲାଇକ, ସେୟାର ଏବଂ କମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଓ୍ୱାନ କିଡ୍ ଓ୍ୱିଥ ଏ ଡ୍ରିମ ଆଲବମ ରିଲିଜ ହେବା ପରେ ରାତାରାତି ଯୁବବର୍ଗଙ୍କ ପସନ୍ଦ ପାଲଟି ଯାଇଛନ୍ତି ସେ। ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଦିଓ୍ୱାନା ବନେଇ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ପାଲଟିଥିବା ଥିବା ଡ୍ରିମ ବଏ ହେଉଛନ୍ତି ଓଡିଆ ରାପର ସମୀର ରିଶୁ ମହାନ୍ତି। ଓ୍ୱାନ କିଡ୍ ଓ୍ୱିଥ ଏ ଡ୍ରିମ ଆଲବମ ରିଲିଜ ପରେ ସମୀରଙ୍କୁ ମିଳିଛି ଜବରଦସ୍ତ ରେସପନସ୍ ।

ମ୍ୟୁଜିକ ହେଉଛି ତାଙ୍କ ଜୀବନ ମ୍ୟୁଜିକ ଲାଗି ଚାକିରୀକୁ ଛାଡିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପଛେଇନାହାନ୍ତି ସେ।  ବହୁ ସଂଘର୍ଷ ପରେ ଏବେ ତାଙ୍କୁ ମିଳିଛି ସଫଳତ। । ସେ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ସଂଘର୍ଷର କାହାଣୀକୁ ବଖାଣିଛନ୍ତି ଏହି ଆଲବମରେ । ସମୀରଙ୍କ ମା ଜାପାନିଜ ହୋଇଥିବା ବେଳେ  ବାପା ପୁରୀର। ପୁରୀରେ ବିତିଛି ତାଙ୍କ ପିଲାଦିନ ।ନବମ କ୍ଲାସ ପରେ ସେ ଦାର୍ଜିଲିଙ୍ଗରେ ତାଙ୍କର ଦ୍ୱାଦଶ ପଢା ଶେଷ କଲେ ତା ପରେ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ଗଲେ ବାଙ୍ଗାଲୋର। ସେଠାରେ ହିଁ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ରାପିଙ୍ଗ କ୍ୟାରିଅର। ଓ୍ୱାଲର୍ଡର ବେଷ୍ଟ ମେଲ ରାପର,ରେକର୍ଡ ପ୍ରଡ୍ୟୁସର ତଥା ଆକ୍ଟର ଏମନେମଙ୍କ ରାପିଙ୍ଗରେ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇ ସମୀର ଆରମ୍ଭ କଲେ ରାପିଙ୍ଗ। ଏହା ପରେ ପଛକୁ ଫେରି ଦେଖିନାହାନ୍ତି ସେ।

A747sameer rishu mohantyସବୁଠୁ ବଡ କଥା ହେଲା ଇଣ୍ଡିଆର ବେଷ୍ଟ  ରାପର ରଫତାର ଏବଂ ବେକତର ସମୀରଙ୍କ ଓ୍ୱାନ କିଡ୍ ଓ୍ୱିଥ ଏ ଡ୍ରିମର ଫ୍ୟାନ ବନି ଯାଇଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନବେସ ପେଜରେ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ।ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ, ବ୍ଲେଜ ଏବଂ ହର୍ଦ କୌରଙ୍କ ପରି ନାମୀ ରାପରଙ୍କ ସହ ସେ ନିକଟରେ ଏକ ସୁଟିଂ ମଧ୍ୟ ସେ ଶେଷ କରିଛନ୍ତି

ତେବେ କେବଳ ହିନ୍ଦୀ କିମ୍ବା ଇଂଲିଶ ନୁହେଁ, ବରଂ ଓଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ରାପିଙ୍ଗ ଆଲବମ କରିଛନ୍ତି ସମୀର। ଖୁବଶୀଘ୍ର ମଧ୍ୟ ଏହାର ଭିଡିଓ ସେ ରିଲିଜ କରିବେ। ଓଡିଆ ଦର୍ଶକ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ ବୋଲି ଖୁବ ଆଶାବାଦୀ ରହିଛନ୍ତି ସମୀର ।

ହଲିଉଡ ଏବଂ ବଲିଉଡରେ ରାପରଙ୍କ ଚାହିଦା ଆଜିକାଲି ଢେର ରହିଥିବାବେଳେ ଯୁବପିଢୀ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଏହି ହିପ୍-ହପ୍ ଷ୍ଟାଇଲ ସଙ୍ଗୀତକୁ।  ତେବେ ଏବେ ଦେଖିବାର କଥା ଓଡିଆ ପୁଅ ସମୀରଙ୍କ ଓଡିଆ ରାପିଙ୍ଗ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ କେତେ ‌ଆକୃଷ୍ଟ କରୁଛି। ତେବେ ସମୀରଙ୍କ ଏହି ସଫଳତାରେ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଛୁଟୁଛି ଅନେକ  ଶୁଭେଚ୍ଛାର ସୁଅ‌ ଆଉ ସମୀରଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ତାଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି,ସମୀର ଅଲ ଦି ବେଷ୍ଟ।

ରିପୋର୍ଟ: ନିଳୀମା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ