ନିଶା ନେଲା ଜୀବନ: ୨୦୦୦ ଫୁଟ ଗଭୀର ଖାଇ ଭିତରକୁ ଖସି ପଡ଼ିଲେ, ବନ୍ଧୁଙ୍କ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ପୂରା ଦୃଶ୍ୟ

ମୁମ୍ୱାଇ: ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ମୃତ୍ୟୁର ଲାଇଭ୍‌ ଭିଜୁଆଲ୍‌। ମଦ ନିଶାରେ ୨ ଜଣ ଯୁବକ ୨,୦୦୦ ଫୁଟ ଗଭୀର ଖାଇ ଭିତରକୁ ଖସି ପଡ଼ିଛନ୍ତି। ଏହି ଦୁଃଖଦ ଘଟଣା ଘଟିଛି ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଆମ୍ବୋଲି ଘାଟରେ। ଅସାବଧାନତା କାରଣରୁ ମଦ ନିଶାରେ ଚୁର ହୋଇ ୨ ଜଣ ଯୁବକ ଖାଇ ତଳକୁ ଖସି ପଡ଼ି ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍‌ ହୋଇଛି।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ୨ଜଣ ଯୁବକ ପ୍ରଥମେ ନଦୀରେ ଗାଧୋଇବା ପରେ ପୋଲ ଉପରେ ବସିଥିଲେ। କିଛି ସମୟ ପରେ ସେମାନେ ବ୍ରିଜ୍‌ର ରେଲିଂ ଉପରକୁ ଚଢ଼ି ଯାଇଥିଲେ ଓ ଅସାବଧାନତା ବଶତଃ ଜଣଙ୍କର ଗୋଡ଼ ଖସି ଯାଇଥିଲା। ସେ ଅନ୍ୟଜଣଙ୍କୁ ଧରି ପକାଇବାରୁ ଦୁହେଁ ୨ ହଜାର ଫୁଟ ଖାଇ ଭିତରରେ ଖସି ପଡ଼ିଥିଲେ।

ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହେଉଥିବାରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇ ପାରିନାହିଁ।  ମୃତକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଆଉ ୫ଜଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଆମ୍ବୋଲି ଘାଟକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ।  ମୃତକମାନେ ଖାଇ ଉପରେ ବିପଜ୍ଜନକଭାବେ ବୁଲୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ଏସବୁ ଘଟଣାର ଭିଜୁଆଲ ଉଠାଉଥିଲେ।

ପୋଲିସ୍‌ର କହିବାନୁସାରେ ଏହି ଘଟଣା ୧ ଅଗଷ୍ଟର। ଏହି ୨ ଯୁବକ ଓ ସେମାନଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ କୋହ୍ଲାପୁରରେ ଏକ ଫାର୍ମ ହାଉସ୍‌ରେ କାମ କରୁଥିଲେ। ଏହି ୨ ଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ରାଇଡ୍ରସ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ଓ ଟ୍ରାକର୍ସଙ୍କୁ ନିୟୋଜିତ କରାଯାଇଛି।