୮ ଏପ୍ରିଲ, ରବିବାର: ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହେବେ

ମେଷ: ଆଜିର ଦିନଟି ବ୍ୟସ୍ତତା ଭିତରେ ଅତିବାହିତ ହେବ। ତଥାପି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଠିକ୍‌ ରହିବ। ଅର୍ଥ ମିଳିବ। ସେହି ହିସାବରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ।

ବୃଷ: ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଦେଖାଦେଉଥିବା ବିବାଦଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ନହେଲେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଅଯଥାରେ ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ: ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ। ଦୂରା ଯାତ୍ରା ଅଛି। ଅର୍ଥ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। କୌଣସି ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିଲେ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

କର୍କଟ: ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ପୁରୁଣା ବିବାଦ ସମାଧାନ ହେବ। ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଭଲରେ କଟିବ।

ସିଂହ: ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଗୁଡ଼ିକୁ ଠିକ୍‌ ଭାବେ ମୁକାବିଲା କରିପାରିବେ। ଅର୍ଥ ମିଳିବାର ଯୋଗ ରହିଛି। ଦୂର ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନଟି ଭଲ ନାହିଁ।

କନ୍ୟା: ଆୟ ବ୍ୟୟକୁ ନେଇ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇପାରେ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସଂଘର୍ଷମୟ ରହିବ। ସମୟକୁ ଠିକ୍‌ ଭାବେ ସଦ୍‌ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ। କାହାକୁ ବେଶୀ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ତୁଳା: ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଲାଗି ରହିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଏଥିପାଇଁ ସହଯୋଗ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ। ଆଜିର ଦିନରେ ଅର୍ଥ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

ବିଛା: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ଥିଲେ ସାମାନ୍ୟ ଦୂର ହେବ। ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହୋଇପାରେ। ଯାତ୍ରାରେ ସହଯୋଗ ମିଳିପାରେ।

ଧନୁ: ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ୟା ଥିଲେ ଦୂର ହେବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଓ ସମୃଦ୍ଧି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ମକର: ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ବିବାହରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇପାରେ। କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଭଗବାନଙ୍କ ଉପରେ ଭରସା ରଖନ୍ତୁ। ସବୁ କିଛି ଠିକ୍‌ ହୋଇଯିବ।

କୁମ୍ଭ: ଜୀବନ ଶୈଳୀରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ଏଥିପାଇଁ ଅନ୍ୟର ସହଯୋଗ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ। ଖିଆ-ପିଆ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ନହେଲେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି। ଅହଙ୍କାର ପରିତ୍ୟାଗ କରନ୍ତୁ।

ମୀନ: କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଚାପ ପଡ଼ିପାରେ। ଅଯଥାରେ ଦୌଡ଼ା ଦୌଡ଼ି କରବେ। କୌଣସି ଜଟିଳ ସମସ୍ୟାରେ ପଡ଼ିଲେ, ସେଥିରୁ ବାହାରିବାର ଉପାୟ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ।