ଖୋଲୁଛି ବିଦେଶିନୀଙ୍କ ସେକ୍ସ ଗୁମର ! ପଟିଆରେ ଘର ସିଲ୍‌, ରେଟ୍‌ ସର୍ବନିମ୍ନ ୧୦ ହଜାର, ସର୍ବାଧିକ ୩୦

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଖୋଲୁଛି ବିଦେଶିନୀଙ୍କ ସେକ୍ସ ଲିଙ୍କର ଗୁମର। ସେକ୍ସ ସୌଦାଗରଙ୍କ ଜରିଆରେ ଓଡ଼ିଶା ଆସିଥିଲେ ବିଦେଶିନୀ। ଏହାର ଚେର ଦିଲ୍ଲୀକୁ ଲମ୍ୱିଛି। ଏହି ଘଟଣାରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ ଆଜି ଜଣେ ଦଲାଲକୁ ଗିରଫ କରିବା ସହିତ ଗିରଫ ବିଦେଶିନୀ ରହୁଥିବା ଘରକୁ ସିଲ୍‌ କରିଛି।

ଅଭିଯୋଗରୁ ପ୍ରକାଶ, ଗତ ୧୯ ତାରିଖରେ ବିଦେଶିନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସିଥିଲେ। ସେକ୍ସ ସୌଦାଗରମାନେ ତାଙ୍କୁ ପଟିଆ ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ଡୁପ୍ଲେକ୍ସ ଭଡା ଘରେ ରଖିଥିଲେ। ଯେଉଁ ଘରେ ୫ଟି ବେଡ୍‌ ରହିଛି। ଏହିଠାରେ ସେକ୍ସ କାରବର ଚାଲୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହେଉଛି। ଥରକେ ୧୦ରୁ ୩୦,୦୦୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଦେବାକୁ ପଡ଼ୁଥିଲା। ମାତ୍ର ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ପଡୋଶୀ ଜାଣିପାରୁନଥିଲେ। ଆଜି ପୋଲିସ ସେହି ଘରକୁ ସିଲ୍‌ କରିଛି। ଏହାଛଡ଼ା ଜଣେ ଦଲାଲକୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଉକ୍ତ ଘରୁ ବହୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ଜିନିଷ ଓ ୩ଟି ମୋବାଇଲ ଜବତ କରିଛି। ସେଥିରୁ ଗୋଟିଏ ମୋବାଇଲରେ ଗିରଫ ବିଦେଶିନୀଙ୍କ ସମେତ ବହୁ ବିଦେଶିନୀଙ୍କ ଫଟୋ ରହିଛି। ଗିରଫ ବିଦେଶିନୀ ଜଣକ ଉଜବେକିସ୍ଥାନର ହୋଇଥିବା ପୋଲିସ ସଂପୃକ୍ତ ଆମ୍ବାସିକୁ ଏନେଇ ଖବର ଦେଇଛି।

ଗତ ରବିବାର ରାତିରେ ଖାରବେଳ ନଗର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ବିଦେଶିନୀ ଜଣକ ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ପଥଚାରୀଙ୍କୁ ଗାଳି ଦେଉଥିଲେ। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ। ବିଦେଶିନୀ ଜଣକ ନିଶାରେ ପୋଲିସଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ ଦେଇଥିଲା। ଘଣ୍ଟାଏ କସରତ ପରେ ପୋଲିସ ତାକୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା।