୧୬ ଜାନୁଆରୀ, ଶନିବାର: ଆୟ ବଢ଼ିବ

ମେଷ: ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପାଇଁ କରିଥିବା ଦୂର ଯାତ୍ରା ବିଫଳ ହେବ ନାହିଁ। ଜାଗା, ଜମି ଓ ଗୃହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରି ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ। ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ଲାଗି ରହିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ।

ବୃଷ: ଗଣମାଧ୍ୟମରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ମନ ମୁତାବକ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀ ପ୍ରସନ୍ନ ହେବେ।

ମିଥୁନ: ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ। ଧନ ଉପାର୍ଜନ କରିବା ପାଇଁ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ସଫଳ ହେବେ। ଆଜି ଶିବମନ୍ଦିରରେ କଞ୍ଚାକ୍ଷୀର ଢାଳି ପାଦୁକ ପାନ କରନ୍ତୁ।

କର୍କଟ: ଅଫିସ୍‌ରେ ସହଯୋଗୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ କରିବେ। କାହା ଉପରେ ଶତପ୍ରତିଶତ ଭରସା କରି କାମ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ରାସ୍ତାରେ ଗାଡ଼ିରେ ଯା’ଆସ କଲା ବେଳେ ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ।

ସିଂହ: ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ଲୋକେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପଢ଼ାପଢ଼ିରେ ମନ ଦେବେ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ତମ ଆଚରଣ ଓ ମଧୁର କଥା ଯୋଗୁ ସମସ୍ତେ ସମ୍ମାନ କରିବେ।

କନ୍ୟା: ଆୟ ବଢ଼ିବ। ତେବେ ଦେଖିଚାହିଁ ବ୍ୟୟ କରନ୍ତୁ। ନୂତନ ଉଦ୍ୟମରେ ନିଶ୍ଚିତ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଜନସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃଢ଼ ହେବ। ଫଳରେ ଯାହା ଚିନ୍ତା କରିଛନ୍ତି, ତାହା ପୂରଣ ହେବ।

ତୁଳା: ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଓ ମାନସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ପରିବାରର ସଦସ୍ୟମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ସହଯୋଗ କରିବେ। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚିତ୍ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ।

ବିଛା: ବିରୋଧୀମାନେ ଚୁପ୍ ରହିବେ। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ବିଗିଡ଼ିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସୁଧାରି ପାରିବେ। ନୂଆ ବନ୍ଧୁ ମିଳିବେ।

ଧନୁ: କୌଣସି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେବେ। କୌଣସି ଦାମୀ ଜିନିଷ କିଣିପାରନ୍ତି। ଆଶା କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପନ୍ନ ହେବ। ତେଣୁ ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ।

ମକର: ଲୋକ ସଂପର୍କ ବଢ଼ିବ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ଥିବା ମତଭେଦ ଦୂର ହେବ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପଢ଼ାପଢ଼ିରେ ମନ ଦେବେ।

କୁମ୍ଭ: ସମସ୍ତଙ୍କର ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆୟ ଭଲ ରହିବ। ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି।

ମୀନ: କୌଣସି ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, ନିଶ୍ଚୟ କରିପାରିବେ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ପରେ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।