୧୯ ଜାନୁଆରୀ, ମଙ୍ଗଳବାର: ନୂଆ କାମ ପାଇ ମନ ଖୁସି ରହିବ

ମେଷ: ଅଟକିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ କୌଣସି ଜଣେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ପୂରଣ ହୋଇପାରେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଉତ୍ତମ ରହିଲେ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ବ୍ୟୟ ଚିନ୍ତିତ କରିପାରେ।

ବୃଷ: ସମସ୍ତଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଦୂରଯାତ୍ରାର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ସଫଳ ହେବ। ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ। ଶରୀର ସୁସ୍ଥ ରହିବ। ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ କଳହର ସମାଧାନ ହେବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦରେ କଟିବ।

ମିଥୁନ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସୁଧାର ଆସିବ। ଜାଗା ବା ଜମି ଆଦି କିଣିପାରନ୍ତି। ନୂଆ କାମ ପାଇ ମନ ଖୁସି ରହିବ।

କର୍କଟ: ଦୈବୀ କୃପା ଫଳରେ ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ। ପତିପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ମତାନ୍ତର ଦୂରେଇ ଯିବ। ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ହାତଦେଲେ ସଫଳତା ମିଳିବ।

ସିଂହ: କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାଜିତ ହେବେ। ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ଅଛି। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଯୋଗୁ ଶରୀର ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରେ।

କନ୍ୟା: ବାଣିଜ୍ୟ, ନିର୍ମାଣ ଓ ପରିବହନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ ଓ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ। ଉଚ୍ଚପଦସ୍ଥ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଉତ୍ତମ ସଂପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହେବ।

ତୁଳା: ଭଲମନ୍ଦ ବିଚାର କରି ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କଲେ ଭଲ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅପେକ୍ଷାକୃତ ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ଦେଖାଦେବ।

ବିଛା: ଅନେକ ପ୍ରକାର ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ଆଶା ପୂରଣ ହେବ। ଆଶାଜନକ ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ପରିବାରରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ବୁଝାମଣା ରହିବ।

ଧନୁ: ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହ ଭଲ ସଂପର୍କ ବଜାୟ ରହିବ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ନୂତନ ଯୋଜନାକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବେ।ସମାଜସେବାରେ ମନଦେବେ। କଳା, ସାହିତ୍ୟ, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଓ ସଙ୍ଗୀତ ଆଦି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକେ ଶୁଭ ସୂଚନା ପାଇବେ।

ମକର: ସଚ୍ଚୋଟ ଭାବେ କର୍ମକରି ସମ୍ମାନିତ ହେବେ। ଆୟ ବଢ଼ିବ। ଯାନବାହନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ।

କୁମ୍ଭ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସୁଧୁରିଯିବ। ଅଟକିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ। ଜମିଜମା ସଂକ୍ରାନ୍ତୀୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପାଦନ ହେବ। କୌଣସି ସହୃଦୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ସହାୟତା ପାଇ ଘରୋଇ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବେ।

ମୀନ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ପରିଲିକ୍ଷିତ ହେବା ସହ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ। କନିଷ୍ଠମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ। ଆଖି, ପେଟ ଆଦି ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇପାରେ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।