୨୧ ଜାନୁଆରୀ, ଗୁରୁବାର: ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁ କିଛି କ୍ଷତି ଘଟାଇ ପାରନ୍ତି

ମେଷ: ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ ଆନନ୍ଦରେ ସମୟ ବିତାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟକୁ ନେଇ ଖୁସି ରହିବେ।

ବୃଷ: ମନ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଦିଗରେ ଲାଗି ରହିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନସମ୍ମାନ ମିଳିବ। ଭ୍ରମଣ ଯୋଗ ରହିଛି।

ମିଥୁନ: ବ୍ୟବସାୟରେ ସମସ୍ତ ବାଧାବିଘ୍ନ ଦୂର ହୋଇଯିବ। ଅଚାନକ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିହେବ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ।

କର୍କଟ: ଘରର ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ ଆପଣ କୌଣସି ବଡ଼ ପଦକ୍ଷେପ ନେବେ। ଆର୍ଥିକ କାରବାରରେ ସୁଧାର ଆସିବ। ଅପରାହ୍ନରେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ଯିବେ।

ସିଂହ: ଆଜି ଶାନ୍ତ ପରିବେଶରେ ଦିନଟି କଟିବ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାପାମା’ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ। ପ୍ରତିଟି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବ।

କନ୍ୟା: ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁ କିଛି କ୍ଷତି ଘଟାଇ ପାରନ୍ତି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବ। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ମତାନ୍ତର ଦେଖାଦେବ। ଜଗିରଖି ଚଳନ୍ତୁ।

ତୁଳା: ଅଫିସ୍‌ରେ ଦିନଟି ଭଲରେ କଟିବ। ନୂଆ ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ମିଳିବ। ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ବୁଝାମଣା ରହିବ। ସୁସ୍ୱାଦୁ ଭୋଜନ କରିବେ।

ବିଛା: ସଫଳତା ପାଇବେ। ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଚାକିରି ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ଅପରାହ୍ନରେ ପାରିବାରିକ କଳହ ଦେଖାଦେବ।

ଧନୁ: ସନ୍ତାନଙ୍କ ପାଇଁ ଗର୍ବ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେମଭାବ ବଢ଼ିବ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦମର୍ଯ୍ୟାଦା ବଢ଼ିବ।

ମକର: ସକାରାତ୍ମକ ହେବେ। ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ। ବାକି ପଡ଼ିଥିବା ଟଙ୍କା ମିଳିପାରିବ।

କୁମ୍ଭ: ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ବନ୍ଧୁ ସହଯୋଗ କରିବେ। କୌଣସି ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ପରିଶ୍ରମର ସୁଫଳ ମିଳିବ।

ମୀନ: ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଉଚ୍ଚ ପଦବୀକୁ ମନୋନୀତ ହେବେ। ରାସ୍ତାରେ ଯା’ଆସ କଲା ବେଳେ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।