୨୦୨୦ରେ ଏହି ସବୁ ଯୋଜନା ରଖିଥିଲେ ସୁଶାନ୍ତ !

ମୁମ୍ବାଇ: ଆସନ୍ତାକାଲି ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ୨ ମାସ ହୋଇଯିବ। କିନ୍ତୁ ଏବେବି ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଉପରୁ ରହସ୍ୟ ଉଠିନି। ଆଉ ୟା ଭିତରେ ଅନେକ ନୂଆ ନୂଆ ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ସେହିକ୍ରମରେ ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଡାଏରୀରେ ଥିବା କିଛି ଲେଖା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏହି ଲେଖା ୨୦୨୦ ବର୍ଷ ପାଇଁ ତାଙ୍କର ବ୍ଲୁ ପ୍ରିଣ୍ଟ ଥିଲା ବୋଲି କୁହାଯାଇପାରେ। ପ୍ରାୟ ୬ ପୃଷ୍ଠାରେ ସେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଯୋଜନା ସଂପର୍କରେ ଲେଖିଥିଲେ।

ଏହି ୬ଟି ପୃଷ୍ଠା ମଧ୍ୟରୁ ପ୍ରଥମ ପୃଷ୍ଠାରେ ହଲିଉଡ୍ ଫିଲ୍ମରେ ଡେବ୍ୟୁ କଥା ଲେଖିଥିଲେ। ଏଥିରୁ ଜଣାପଡ଼ୁଛି, ସୁଶାନ୍ତ ହଲିଉଡ୍ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ। ଏହା ସହିତ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସ୍, କ୍ରିଏଟିଭ୍ କଣ୍ଟେଣ୍ଟ, ରାଇଟର୍ସ ଟିମ୍ ଓ ଷ୍ଟାର୍ଟ ଅପ୍ ଆଦି ବିଷୟରେ ଉଲ୍ଲେଖ ରହିଛି।

ସୁଶାନ୍ତ ଦ୍ୱିତୀୟ ପୃଷ୍ଠାରେ ପୁଞ୍ଜି ନିବେଶ କାମ କିଏ ଦେଖିବେ, ସେ କଥା ଲେଖିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ଲିଗାଲ୍ ଟିମ୍, ବିଦେଶର ସବୁଠୁ ଭଲ ଫିଲ୍ମ ଓ ଲେଖକମାନଙ୍କୁ ଖୋଜିବା କଥା ଲେଖାଯାଇଛି। ଆଉ ଏସବୁର ଦାୟିତ୍ୱ ସେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଉପରେ ନ୍ୟସ୍ତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। କାରଣ ସେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ନିର୍ଭର କରୁଥିଲେ।

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ଏକ ଷ୍ଟାର୍ଟଅପ୍ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ ଥିଲେ ବୋଲି ତାଙ୍କ ଡାଏରୀରେ ରହିଥିବା ଲେଖାରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି। ସେହିପରି ସେ ନିଜ ଅଭିନୟ ଓ ଭାଷା ଉପରେ ଦକ୍ଷତାକୁ ବଢ଼ାଇବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲେ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଲକ୍ଷେ ମୁହାଁ ଦେଶରେ କରୋନା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା

ଅର୍ଗାନ ଡୋନେଟ କରିବେ ଅମିତାଭ, କିନ୍ତୁ ଫ୍ୟାନ୍‌ ଉଠାଇଲେ ପ୍ରଶ୍ନ

ହାଥରସ ମାମଲା: ପୀଡ଼ିତା ଦୁଷ୍କର୍ମର ଶିକାର ହୋଇ ନାହାନ୍ତି କହିଲେ ଆଇଜି

ବାବ୍ରି ମସଜିଦ ଭଙ୍ଗା ମାମଲାର ରାୟ ଶୁଣାଇ ଅବସର ନେବେ ଜଷ୍ଟିସ୍ ଏସ.କେ ଯାଦବ

ହାଥରସ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ଯୋଗୀଙ୍କ ସହ କଥା ହେଲେ ମୋଦି

ଜାପାନ ଯିବେ ଜୟଶଙ୍କର, ବଢ଼ିଲା ଚୀନର ଟେନସନ

ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ପାଇଁ ସଞ୍ଜୟ ରାଉତଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ କୋର୍ଟ

ଟ୍ରାକ୍ଟର ପୋଡ଼ି ମାମଲାରେ ଆଉ ଚାରି ଗିରଫ୍

ଠାକରେଙ୍କ ନକଲ କରି ଫେସବୁକରେ ଭିଡିଓ ଛାଡୁଥିଲା ଯୁବକ, ଉଠାଇନେଲା ମୁମ୍ୱାଇ ପୁଲିସ

୩୧ ଅକ୍ଟୋବର ଯାଏ ଲକଡାଉନ୍ ବୃଦ୍ଧି କଲା ଏହି ରାଜ୍ୟ

ପରଲୋକରେ ବାଚସ୍ପତି ଓମ୍ ବିର୍ଲାଙ୍କ ବାପା

ଏଫଟିଆଇଆଇର ସଭାପତି ନେଲେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଶେଖର କପୁର