ସଲମାନଙ୍କ ଅଡିସନ୍‌ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍, କ’ଣ କରୁଛନ୍ତି ଦେଖନ୍ତୁ

ମୁମ୍ବାଇ: ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ କୃଷ୍ଣସାର ମୃଗ ଶିକାର ମାମଲାରେ ଆଜି ଯୋଧପୁର ଜିଲ୍ଲା ଓ ସେସନ୍ସ କୋର୍ଟ ସଲମାନଙ୍କୁ ୫ବର୍ଷ ଜେଲ୍‌ ଦଣ୍ଡାଦେଶ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି। ଏହି ମାମଲାରେ ସଲମାନ ଏକୁଟିଆ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୈଫ ଅଲୀ ଖାନ୍, ସୋନାଲି ବେନ୍ଦ୍ରେ, ନୀଲମ ଓ ତବୁ ଦୋଷମୁକ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏପରି ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସଲମାନଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଛି। ତାହାହେଲା, ସଲମାନ ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ‘ମୈନେ ପ୍ୟାର କିୟା’ ସମୟରେ ଦେଇଥିବା ଅଡିସନ୍‌ର ଭିଡିଓ। ଅଡିସନ୍‌ର ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି।

ଭିଡିଓରେ ସଲମାନଙ୍କ ଚେହେରା ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବିଶ୍ୱାସ କରି ପାରିବେନି। ସେ ଏକଦମ୍‌ ପତଲା ଥିଲେ। ଡାଇଲୋଗ୍‌ ଉପରେ ଡାଇଲୋଗ୍‌ କହି ଚାଲିଛନ୍ତି। ଉଭୟ ଖୁସି ଏବଂ ଦୁଃଖ ସମୟର ସିନ୍‌ କରୁଛନ୍ତି ।

ସଲମାନଙ୍କ ପିତା ସଲିମ୍‌ ଖାନ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଜଗତର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଲେଖକ। ତଥାପି ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ସଲମାନ ଅଡିସନ୍‌ ଦେଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ‘ମୈନେ ପ୍ୟାର କିୟା’ ପଇଁ ସେ ଏହି ଅଡିସନ୍‌ ଦେଇଥିଲେ। ଏହାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିଲେ ସୁରଜ ବଡଜାତ୍ୟା। ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ସୁପରହିଟ୍‌ ହୋଇଥିଲା। ଏଥିରେ ସଲମାନ ‘ପ୍ରେମ୍‌’ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ‘ପ୍ରେମ୍‌’ ଚରିତ୍ରକୁ ଦର୍ଶକେ ଏତେ ମାତ୍ରାରେ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ଯେ ସଲମାନ୍‌ଙ୍କ ନାଁ ପ୍ରାୟ ଫିଲ୍ମରେ ‘ପ୍ରେମ୍‌’ ରଖାଯାଇଥିଲା।