ଭିଡିଓ କଲ୍‌ରେ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍‌ଙ୍କ ସହ କଥା ହେଲେ ଶାହାରୁଖ

ମୁମ୍ବାଇ: ପୁଅ ସହ କଥା ହେଲେ ବଲିଉଡର ବାଦ୍‌ଶାହ। ଭିଡିଓ କଲ୍‌ ମାଧ୍ୟମରେ ଜେଲ ଭିତରୁ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍‌ଙ୍କ ସହ କଥା ହେଲେ ଶାହାରୁଖ ଖାନ୍‌ ଓ ଗୌରୀ। ଡ୍ରଗ୍ସ ପାର୍ଟି ମାମଲାରେ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍‌ ଖାନ୍‌ ଏବେ ମୁମ୍ବାଇ ଆର୍ଥର ରୋଡ ଜେଲ୍‌ରେ ଅଛନ୍ତି।

ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନ୍ ଆର୍ଥର ରୋଡ୍ ଜେଲ୍ ଯିବାର ଅନେକ ଦିନ ବିତିଗଲାଣି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଏବଂ ଗୌରୀ ଖାନ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଲଗାତାର ପଚାରି ବୁଝୁଛନ୍ତି।  ଏବେ ଖବର ମିଳିଛି ଯେ ଶାହରୁଖ ଏବଂ ଗୌରୀ ଭିଡିଓ କଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଛନ୍ତି। ଆର୍ଥର ରୋଡ ଜେଲରେ କରୋନାଙ୍କ ପ୍ରୋଟୋକଲ ଯୋଗୁଁ ଏଭଳି କରାଯାଇଛି। ପ୍ରତ୍ୟେକ କଏଦୀଙ୍କ ସପ୍ତାହରେ ଦୁଇଥର ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭିଡିଓ କଲ ମାଧ୍ୟମରେ କଥା କରାଯାଇଥାଏ।

ଜେଲରେ ଥିବା କଏଦୀମାନଙ୍କୁ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଉଛି, ଯାହା ମାଧ୍ୟମରେ ଭିଡିଓ କଲ୍ କରାଯାଇଥାଏ। ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନ୍ ବାପା ଶାହାରୁଖ ଏବଂ ମାତା ଗୌରୀଙ୍କ ସହ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ କଥା ହୋଇଛନ୍ତି।

କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନଙ୍କୁ ଆର୍ଥର ରୋଡ ଜେଲରେ ତାଙ୍କ କଏଦୀ ନମ୍ବର ଦିଆଯାଇଛି। ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନ୍ ଏବେ କଏନୀ ନମ୍ବର-୯୫୬ ପାଲଟିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରୁ ବାହାର କରାଯାଇ ସାଧାରଣ ସେଲ୍‌କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି।

ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆର୍ଯ୍ୟନ ଜେଲରେ ରହିବେ, ତାଙ୍କୁ ୯୫୬ କଏଦୀ ଭାବରେ ଡକାଯିବ। ଅକ୍ଟୋବର ୧୧ ରେ, ଶାହାରୁଖ ତାଙ୍କୁ ୪୫୦୦ ଟଙ୍କା ମନି ଅର୍ଡର ପଠାଇଥିଲେ। ଜେଲ ନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ କଏଦୀଙ୍କ ପରିବାର ତାଙ୍କୁ ମାସରେ ଥରେ ୪୫୦୦ ଟଙ୍କା ମନି ଅର୍ଡର ପଠାଇ ପାରିବେ। ଏହି ଟଙ୍କା ଜରିଆରେ କଏଦୀମାନେ ନିଜ ପସନ୍ଦ ମୁତାବକ ଜେଲ୍‌ କ୍ୟାଣ୍ଟିନରୁ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇ ପାରିବେ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।