ଆଇପିଏଲ୍‌-୯: ଆଜି କୋଲକାତା-ମୁମ୍ବାଇ ମୁକାବିଲା

କୋଲକାତା: ଆଇପିଏଲ୍‌-୯ର ୫ମ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଆଜି କୋଲକାତାର ଇଡେନ ଗାର୍ଡେନରେ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍‌ ରାଇଡର୍ସ (କେକେଆ) ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ (ଏମ୍‌ଆଇ) ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବ। ଭାରତୀୟ ସମୟ ରାତି ୮ଟାରେ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଆରମ୍ଭ ହେବ।

ମୁମ୍ବାଇ ତା’ର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍‌ ରାଇଜିଂ ପୁଣେ ସୁପରଜାଏଣ୍ଟଠାରୁ ପରାସ୍ତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ କେକେଆର ତା’ର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଦିଲ୍ଲୀକୁ ହରାଇ ଥିଲା।

କେକେଆର ସାମ୍ଭାବ୍ୟ ଦଳ: କୋଲକାତା ନାଇଟ୍‌ ରାଇଡର୍ସ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଦଳ:ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର(ଅଧିନାୟକ), ପିୟୁଷ ଚାୱାଲା, ଜନ୍‌ ହାଷ୍ଟିଙ୍ଗସ୍, ବ୍ରାଡ୍ ହଗ୍‌, ଜସନ୍‌ ହୋଲ୍ଡର, ଏସ୍‌ ଜ୍ୟାକସନ୍‌,କୁଲଦୀପ୍‌ ଯାଦବ୍, ସି.ମୁନ୍ରୋ, ମନନ୍ ଶର୍ମା, ଏମ୍‌.ମର୍କେଲ୍‌, କ୍ରିସ୍‌ ଲିନ୍‌, ସୁନୀଲ ନାରିନ୍‌,ମନିଷ ପାଣ୍ଡେ, ୟୁସୁଫ୍‌ ପଠାନ୍‌, ଅଙ୍କିତ ରାଜପୁତ,ଆନ୍ଦ୍ରେ ରସେଲ୍‌, ସକିବ୍‌ ଅଲ୍ ହାସନ୍,ଜୟଦେବ ଉନକଣ୍ଡ, ରବୀନ ଉଥାପ୍ପା, ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ୍ ଓ ଉମେଶ ଯାଦବ।

ଏମ୍‌ଆଇ ସାମ୍ଭାବ୍ୟ ଦଳ: ରୋହିତ ଶର୍ମା, ସିଜେ ଆଣ୍ଡ୍ରସନ୍‌, ଜେଜେ ବୁମରାହ, ଜେସି ବୁଟ୍ଟଲର, ଉନ୍ମୁକ୍ତ ଚାନ୍ଦ, ଏମ୍‌ଡି ଲଞ୍ଜ, ଏସ୍‌. ଗୋପାଳ, ହରଭଜନ ସିଂ, କେ. କାମଥ୍‌, ଏସ୍‌ଡି ଲାଡ, ଏମ୍‌ଜି ମାକ୍‌କ୍ଲିଘନ୍‌, ଏସ୍‌ଏଲ୍‌ ମାଲିଙ୍ଗା, ଏଚ୍‌ଏଚ୍‌ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, କେଏଚ୍‌ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ଏବି ପଟେଲ, କେଏ ପୋଲାଡ, ଡିଏସ୍‌ ପିନିଆ, ଏନ୍‌. ରାଣା, ଏଟି ରାଇଡୁ, ଜେଏମ୍‌ ଶର୍ମା, ଏଲଏମପି ସିମନ୍ସ, ଏନ୍‌ବି ସିଂ, ଟିଜି ସାଉଥି, ଜେ. ସୁଚିଥ, ଆର. ବିନୟ କୁମାର, ଏଏ ୱାଖରେ।