ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେଲେ ସାହିଦ ଓ ମୀରା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ରିଲ ଲାଇଫରେ ନୁହେଁ ଏବେ ରିୟଲ ଲାଇଫରେ ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି ବଲିଉଡ ହଙ୍କ। ଆଜି ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ଚକଲେଟ ବୟ ସାହିଦ କାପୁର। ଦିଲ୍ଲୀର ମୀରା ରାଜପୁତଙ୍କୁ କରିଛନ୍ତି ଲାଇଫ ପାର୍ଟନର।  ଦିଲ୍ଲୀରେ ଖୁବ ଧୂମଧାମରେ ଆଯୋଜନ ହୋଇଛି ବିବାହ ଉତ୍ସବ। ଅଗ୍ନିକୁ ସାକ୍ଷୀ ରଖି ଜନ୍ମ ଜନ୍ମର ସାଥି ହୋଇଛନ୍ତି ସାହିଦ ଓ ମୀରା।  ଉଭୟ ପରିବାରର ସହମତିରେ ଆୟୋଜନ ହେଇଛି ସାହିଦ ଓ ମୀରାଙ୍କ ଏହି ମ୍ୟାରେଜ।sahid-1

ଦିଲ୍ଲୀର ଗୁଡଗାଓଁ ହେଟେଲରେ ଆଯୋଜନ ହୋଇଛି ସାହିଦଙ୍କ ଏଇ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ମ୍ୟାରେଜ। ତେବେ ସବୁଠାରୁ ବଡକଥା ହେଉଛି ବଲିଉଡର କୌଣସି ହିରୋଇନଙ୍କ ସହ ନୁହେଁ ବଂର ସାହିଦଙ୍କ କିସମତ କନେକସନ ହେଇଛି ଦୀଲ୍ଲି କି କୁଡି ମୀରା ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ। ସଂଗୀତରେ ଖୁବ ଝୁମିଥିଲେ ସାହିଦ ଓ ମୀରା। । ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ  ସାହିଦଙ୍କ ମ୍ୟାରେଜ ପାଇଁ ହୋଇଛି ଖାସ ଆରେଞ୍ଜମେଣ୍ଟ। କେବଳ ଉଭୟ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ  କିଛି ନିୟର ଆଣ୍ଡ ଡିୟରଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ସାହିଦଙ୍କ ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ। ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ପାରମ୍ପାରିକ ଢଙ୍ଗରେ ହୋଇଛି ସାହିଦଙ୍କ ବାହାଘର। ଅତିଥିଙ୍କ ପାଇଁ ପାନ ସହ ଭେଜିଟେରିଆନ ଖାଦ୍ୟର ବ୍ୟବସ୍ଥା ହେଇଛି। ଜୁଲାଇ ୧୨ରେ ହେବ ସାହଦଙ୍କ ରିସେପସନ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗଲା କିଛିଦିନ ହେବ ସାହିଦ ଓ ମୀରଙ୍କ ରିଲେସନକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଥିଲା। ଏବେ ଏହି ଦୁହିଁ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ବାହାହେଲେ ଗୌତମ‌-ଉର୍ବଶୀ!

ଛୋଟ ପରଦାରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ଇଶା

ଏହି କଳାକାରଙ୍କ ସହ ପ୍ରତି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବାକୁ ଭଲପାଆନ୍ତି ନିହାରିକା

‘ଫେୟାର ଆଣ୍ଡ ଲଭଲି’କୁ ଟ୍ରୋଲ କରି ନିଜେ ଟ୍ରୋଲ୍ ହେଇଗଲେ ଶେଖର

ମାଧୁରୀଙ୍କୁ ମୋହିନୀ ବନେଇଥିଲେ ସରୋଜ

ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ କରିଥିଲେ ଶେଷ ପୋଷ୍ଟ

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ନାଁ ନଥିବାରୁ କରନ୍‌ଙ୍କ ଉପରେ କ୍ଷୁବ୍ଧ ହୋଇଥିଲେ ଅକ୍ଷୟ!

ଭିଡିଓ କଲ୍‌ରେ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଦର୍ଶନ କଲେ ବାବୁସାନ୍‌

ପରଲୋକରେ ବଲିଉଡ୍‌ କୋରିଓଗ୍ରାଫର ସରୋଜ ଖାନ୍

‘ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ବହୁତ ପାଖରେ ଥିଲି, ବଡାପାଓ ବି ଦାମୀ ଲାଗୁଥିଲା’

ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ଝିଅର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ପୂରିଲା ବର୍ଷେ, ଏମିତି କଲେ ଇମୋସନାଲ୍‌ ପୋଷ୍ଟ

ଏହି କଳାକାରଙ୍କ ଅଭିନୟ ଦେଖି ଡରରେ ଗାଡ଼ିଆରେ ପଶିଯାଇଥିଲେ ମହାଶ୍ୱେତା