କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଆଉଟ୍, ୟାମି ଇନ୍‌!

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡର ବାର୍ବି ଡଲ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ହେଲେ ଆଉଟ । ୟାମି ଗୌତମ ହେଲେ ଇନ୍ । ଏକ ଅପ୍‌କମିଂ ଫିଲ୍ମରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ୟାମି ଗୌତମ ରିପ୍ଲେସ କରିଥିବା ନେଇ ଏବେ ବି-ଟାଉନ୍‌ରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି ।

ଫିଲ୍ମ ‘ରାତ ବାକି’ରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ସ୍ଥାନ ନେଇଛନ୍ତି ୟାମି । ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବକ ଅନେକ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଏହି ଫିଲ୍ମର ଲିଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ଏବେ ୟାମିଙ୍କୁ କାଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିବା ନେଇ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ୟାମିଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଆଦିତ୍ୟ ଧର ରନି ଶ୍ରୁବାଲାଙ୍କ ସହ ମିଶି ପ୍ରଡ୍ୟୁସ କରିବେ।

ସୂଚନା ମୁତାବକ ୨୦୧୬ରୁ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଉପରେ କାମ ଚାଲିଛି । କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଏବଂ ଫୱାଦ ଖାନ୍‌ଙ୍କୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମଟି ତିଆରି ହୋଇଥା’ନ୍ତା । କିନ୍ତୁ ପରେ ପାକିସ୍ତାନ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହେତୁ ଫିଲ୍ମଟି ୪ରୁ ୫ ବର୍ଷ ଧରି ଝୁଲି ରହିଥିଲା। ଏବେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଉପରେ ଆଦିତ୍ୟ ଧର କାମ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏଥର କାଷ୍ଟ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ୍ ପର‌୍ୟ୍ୟନ୍ତ ସବୁକିଛି ବଦଳିଯିବ। କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏବଂ ଫୱାଡଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ୟାମି ଗୌତମ ଏବଂ ପ୍ରତୀକ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ସାଇନ୍ କରିବା ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରାଯାଉଛି। ଏଥିସହ ଫିଲ୍ମକୁ ନୂଆ ଟାଇଟଲ ଦିଆଯିବା ନେଇ ମଧ୍ୟ ଯୋଜନା ଚାଲିଛି।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ୟାମି ଗୌତମ ଏବଂ ଆଦିତ୍ୟ ଧର ‘ଉରି-ଦ ସର୍ଜିକଲ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ’ରେ ଏକାଠି କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି। ‘ଉରି’ ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଆଦିତ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ଫିଲ୍ମରୁ ହିଁ ଆଦିତ୍ୟ ଏବଂ ୟାମିଙ୍କ ଭିତରେ ସମ୍ପର୍କ ଗଢ଼ି ଉଠିଥିଲା। ବିବାହ ପରେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଜରିଆରେ ଦୁହେଁ ପୁଣି ଏକାଠି କାମ କରିବେ। ଜୁନ୍ ୪ରେ, ଉଭୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।