ପାକିସ୍ତାନୀ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍‌ ଦେଖି ବିଗିଡ଼ି ଗଲେ ପତ୍ନୀ, କାହିଁକି ଜାଣନ୍ତୁ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପୂର୍ବତନ ପାକିସ୍ତାନୀ ଖିଲାଡୀ ୱାକର ୟୁନିସ୍‌ଙ୍କର ଆଜି ୧୮ତମ ବିବାହ ବାର୍ଷିକୀ। ଏହି ଅବସରରେ ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀ ଫରୟାଲଙ୍କୁ ଟ୍ୱିଟ୍‌ ଜରିଆରେ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ମେସେଜ୍‌ କରି ଓ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଏହି ମେସେଜ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ସେ ଲେଖିଥିଲେ- ‘ମୋ ଜୀବନରେ ମୁଁ ବହୁତ ବୁଝାମଣା, ବହୁ ସୌଦା ଓ ବହୁତ ସଂପର୍କ ବାନ୍ଧିଛି। କିନ୍ତୁ ୧୮ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ଯେଉଁ ସଂପର୍କ ବାନ୍ଧିଥିଲି ତାହା ସବୁଠୁ ସୁନ୍ଦର ଥିଲା। ଯାହାର ଖୁସି ଆଜି ମୁଁ ଅନୁଭବ କରିପାରୁଛି। ଧନ୍ୟବାଦ @DrFaryalWaqar, ଏତେ ବର୍ଷ ମୋ ସହ ରହିଥିବହାରୁ ଓ ମୋ ସାଥ୍ ଦେଇଥିବାରୁ।#LoveYou #HappyWeddingAnniversary’।

ୱାକର ସେହି ପୋଷ୍ଟରେ ପାଖାପାଖି ୫୦୦ ଲୋକ କମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ୩୬୬ଜଣ ରି-ଟ୍ୱିଟ୍‌  କରିଛନ୍ତି ଓ ୮ ହଜାରୁଇ ଅଧିକ ଏହାକୁ ଲାଇକ୍‌ ବି କରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଫରୟାଲ ଏହି ଟ୍ୱିଟ୍‌କୁ ଦେଖି ଖୁସି ହେବା  ପରିବର୍ତ୍ତେ ରାଗିଯାଇଥିଲେ। କାରଣ ସ୍ୱାମୀ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିବା ଫଟୋ ଫରୟାଲଙ୍କ ମନ ମାନି ନ ଥିଲା। ଏଥିରେ ସେ ରି-ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ବିବାହ ବାର୍ଷିକୀର ବଧେଇ ଜଣାଇଥିଲେ। ଆଉ କହିଥିଲେ ଆପଣ ଏହା ଠାରୁ ଭଲ ଫଟୋ ବି ନେଇ ପାରିଥାନ୍ତେ।’ ଦୁହିଁଙ୍କ ବିବାହ ୨୦୦୦ ମସିହାରେ ହୋଇଥିଲା।  ଫରୟାଲ ଜଣେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ।  ସେମାନଙ୍କର ତିନୋଟି ପିଲା ଅଛନ୍ତି।